2737
2739
عنوان

انتخاب بیمارستان برای زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 630 بازدید | 42 پست
پیپک جون من الان از سایت پذیرش نوبت گرفتم یه کد رهگیری برام پیامک شد یکشنبه میام باید چکار کنم برم ب ...

چیز سختی نیست بری بیمارستان خودشون نشستن انقده خب راهنماییت میکنن استرس پذیرش نداشته باش یه خانمدپیش دستگاه نشسته فقط به مریضا کمک میکنه که وقت بگیرن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام عزیزم؟رفتی یاس چطوربود چی گفتن؟منم رفته بودم 

سلام.اره یکشنبه یعنی دیروز رفتم.من اصلا خوشم نیامد دو ساعت فقط یه دانشجو میخواستم شرح حال بنویسه بعد فرستادن سونو کلی منتظر شدم جواب اون بیاد بعد میگن برو nst  که دیگه ساعت نزدیک ۵عصر بود فکر کن اینهمه تو سالن منتظر سونو بودم خوب میگفتن تو اون فاصله نوار قلب بگیرم دیگه اصلا خیلی شلوغ و بی مدیریت بود بعدش ازمایش نوشتن فکر کن از ساعت ۵:۳۰ تا نزدیک ۷ شب تو بیمارستان الاف بودم هیچی به هیچی اخرشم دکتر رفت هیچ کس منو ندید که فقط دانشجوها خوب میخواستم دانشجو منو ببینه نمیرفتم اونجا که شهر خودم متخصص هست دیگه

2738
منم بستری کردن بارضایت شخصی اومدم خونه،خودرحیمی ندیدتون؟

شما چند شنبه رفتی؟دانشجوهای فلوشیپ سونو میکردن منو که بعد خود دکتر رحیمی اومد بالاسرم اما اصلا نتونستم باهاش صحبت کنم درمورد مشکلم اصلا بلاتکلیف موندم یعنی نصفه سونوم مونده بود رفت رحیمی.دیگه نتونستم اصلا باهاش صحبت کنم بعدشم تا کارام تموم بشه حتی فلوشیپی که دیده بود منو هم رفت اصلا نفهمیدم چی به چیه رزیدنت ها از نوشتن و منم اومدم.خیلی بد بود اصلا همه چی قاطی بود

منم بستری کردن بارضایت شخصی اومدم خونه،خودرحیمی ندیدتون؟

چرا میخواستن بستری کنن شما رو؟خوب پس چرا اومدی با رضایت خودت؟راستی یکشنبه رفتی اسم و فامیلت چی بود شاید دیدمت اونجا