2733
2734

توروخدا نگید دعا فلان و اینجوری و اونجوری

می دونم 

تا حالا گرفتین؟

مخصوصا دعای جذب محبت؟گرفتین که اثر بذاره؟تو چه مدتی اثر گذاشته؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دعا ک اثر داره اشکالم نداره هر ایه قران ی اثری داره ولی مواظب باش ب جا دعا سحر و جادو نباشه ک زندگیت خراب میشع اثرشم چند روزه

دعای جذب محبت نیازی. نیس از کسی بگیری صبر کن برات میذارم

من نگرفتم ولی به چشم دیدم 

اون موقع بچه بودم واسه پسر عموی پدرم ،مادرش گرفت 

قضیه اینطوری بود که پسره خاطرخواه دخترعموش بود ولی مادرش میخواست دخترداییش رو بگیره براش 

رفتن دعا محبت گرفتن قشنگ یادمه رو کله قند نوشته بودن 

خرد کردن دادن با چایی خورد نیم ساعت بعدش گفت فردا برین خواستگاری دختر داییم 😑😑😑😑

الان هم که بهش فکر میکنم پشمامم فر میخوره 

رهی من اگر به خدا ببرم ،بپرسم از او چه بلا ببرم ،من این همه غم به کجا ببرم ،ظالمی مگر تو ...

من یکبار گرفتم یکیشو گفته بود بسوزونم یکیشم قاطی وسایلم نگه دارم بد نبود اثر کرد

برای سلامتی تودلیم به صلوات مهمونم بکن خیرببینی❤خدایا بحق فاطمه زهرا نی نیمو سلامت بزار تو بغلم💕دخترقشنگم بیصبرانه منتظرم روی ماهتو ببوسم💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ💕
2738
الکی😃 اما اونی که من گرفتم سوزوندنی و دفن کردنی بود و یکی که باهامه

اون یکیش رو قند بود یکی هم گفتن زیر یه چیز سنگین بزارین گذاشتن زیر یخچال 

رهی من اگر به خدا ببرم ،بپرسم از او چه بلا ببرم ،من این همه غم به کجا ببرم ،ظالمی مگر تو ...

1)وَلَئِنْ سَأَلْتَهُمْ مَنْ خَلَقَهُمْ لَیَقُولُنَّ اللَّهُ فَأَنَّى یُؤْفَکُونَ »۷ مرتبه صبح

2)وَذَلَّلْنَاهَا لَهُمْ فَمِنْهَا رَکُوبُهُمْ وَمِنْهَا یَأْکُلُونَ ۴۰ مرتبه

۳)بسم الله الرحمن الرحیم ۶۰۰

۴)جهت مهربانی هفت مرتبه به طرف او این دعا را بخوانید :یا عزیز یا حمید یا مجید یا فعال لما یرید

هفته ای چند بار این کار انجام بدید

.. و جعلنا من بین ایدیهم سدا و من خلفهم سدا فاغشیناهم فهم لا یبصرون . به طرفش بخون

سوره والیل ۱۲ روز ۷۰ مرتبه

سوره طلاق انشراح مزمل خ خوبن بخون.

هرکدومو تونستی انجام بده اون ذکر۴ خیلی مجربه راحتم هست امتحان کن

دعا ک اثر داره اشکالم نداره هر ایه قران ی اثری داره ولی مواظب باش ب جا دعا سحر و جادو نباشه ک زندگیت ...

دعای سوزوندنی و دفن کردنی و با خودم داشتنی از دعا نویس

من اونو میگم🙄اثر داره؟

2706