2726
عنوان

خانومای باسیاست لطفا بیان

154 بازدید | 24 پست

نامزدم بی دلیل چن روزه نه پیام داده نه زنگ زده منم بش پیام ندادم ۲۴ ری هم انلاین هست نمیدونم چرا دعوا هم نکردیم که بخواد قهر کنه  

بنظرتون چیکارش کنم بابام هم بهم گفته تصمیم راجع بهش چیه که بخوایم نامزدی رو رسمی کنیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم الهی درس شه و خوشبخت شین 🥰تورو خدا التماستون میکنم اسمم طاهره اس واسه من دعا کن عشقم زودتر بیاد خواستگاریم و باهاش ازدواج کنم تورو خدا التماستون میکنم به دعاتون احتیاج دارم  تازه ماقهریم ☹☹

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
2728

برو حضوری ببینش..ببین حرفش چیه

ایمان دارم که قشنگترین عشق،نگاه مهربان خداوندبه بندگانش است.زندگی رابه اوبسپارومطمئن باش که تاوقتی پشتت به خدا گرم است،تمام هراس های دنیا خنده دار است  

منم زخم خورده ام مثل خودت

بخدا که پسرام پریود میشن حتی بدتر از دخترا 

همسر منم الان عقدیم پدر منو دراورده با این رفتاراش

وقتی انقدر ماهرانه بعضی کلمات رو خلاصه میکنید مثلا سز (سزارین ) ، پری ( پریود ) ، بز ( بذار ) ، آز ( آزمایش) و...   دلم میخواد خشتک دران سر به بیابون بذارم ! چقدر ماهرید آخه لنتیا ! با این دو ثانیه زمانی که در نوشتن صرفه جویی میکنید ، حتما میتونید دوتا تاپیک بیشتر از فتنه گری های جاری و خواهر شوهر بزنید لابد 😈                                     افاده ای های افراطی هکسره ای عزیز ؛ والا بخدا همه جا نباید به جای (ه) ، کسره بذارید . بخدا کسره جا و مکان داره . اول یاد بگیرین بعد جمله هاتون رو با هکسره های اشتباه تو چشم ما کنین . شیک نیست . بی سوادانه است . مرسی .لینک حذف تاپیک
منم زخم خورده ام مثل خودت بخدا که پسرام پریود میشن حتی بدتر از دخترا  همسر منم الان عقدیم پدر ...

الهی خوشبخت  شی به حق امام رضا تورو خدا واسه منم دعا کنین عشقم هر چی زودتر بیاد خواستگاریم و باهاش ازدواج کنم تورو خدا التماستون میکنم اسمم طاهره به دعاتون احتیاج دارم 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
منم زخم خورده ام مثل خودت بخدا که پسرام پریود میشن حتی بدتر از دخترا  همسر منم الان عقدیم پدر ...

این تا حالا سابقه نداشته چن وقت پیشم بم گفته بود من لیاقت تورو ندارم برو با یکی دیگه

عزیزمم مرسی 🥰🥰دعا کردم آن شا الله زودی به عشقت برسی عزیزم دعا کردم

فدات شم انشالله امام رضا حاجت روات کنه 

الهی خوشبخت  شی به حق امام رضا تورو خدا واسه منم دعا کنین عشقم هر چی زودتر بیاد خواستگاریم و با ...

عزیزم انشالله خوشبخت ترین میشی 💜 

وقتی انقدر ماهرانه بعضی کلمات رو خلاصه میکنید مثلا سز (سزارین ) ، پری ( پریود ) ، بز ( بذار ) ، آز ( آزمایش) و...   دلم میخواد خشتک دران سر به بیابون بذارم ! چقدر ماهرید آخه لنتیا ! با این دو ثانیه زمانی که در نوشتن صرفه جویی میکنید ، حتما میتونید دوتا تاپیک بیشتر از فتنه گری های جاری و خواهر شوهر بزنید لابد 😈                                     افاده ای های افراطی هکسره ای عزیز ؛ والا بخدا همه جا نباید به جای (ه) ، کسره بذارید . بخدا کسره جا و مکان داره . اول یاد بگیرین بعد جمله هاتون رو با هکسره های اشتباه تو چشم ما کنین . شیک نیست . بی سوادانه است . مرسی .لینک حذف تاپیک
 عزیزم انشالله خوشبخت ترین میشی 💜 

مرسی عزیزم 

این تا حالا سابقه نداشته چن وقت پیشم بم گفته بود من لیاقت تورو ندارم برو با یکی دیگه

چند وقته دوستین ؟ و چند وقته که حرف ازدواجو زده ؟

2706