2737
2734
عنوان

پولیپ حنجره

4429 بازدید | 20 پست

سلام دوستان همسرم بیه یکسالی بود چند وقت یه بار صداش میگیره و با هیچ دارو گیاهی خوب نمیشد یا اگر هم باز میشد بعد یه مدت دوباره میگرفت رفت دکتر تشخیص پولیپ حنجره دادن و عکس رنگی هم تأیید کرد .میخواستم ببینم کسی بوده تو اطرافیان این مشکل رو داشته باشه ؟؟؟چی کار کردن خوب شدن ؟؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مشاوره آنلاین پزشکی با برجسته ترین پزشکان فوق تخصص کشور در اپلیکیشن مطپ matap

دکتر اصلان احمدی فوق تخصص حنجره

کد اختصاصی 2115

‏«مطپ |

مشاوره پزشکی | خدمات پزشکی» را در بازار اندروید ببین:
http://cafebazaar.ir/app/?id=ir.matap.app&ref=share

توی apple store هم هست

سرچ کنید Matap

2738
خطری نداره ؟؟؟ خدایی نکرده زبونم لال بعدا به تومور تبدیل نمیشه ؟؟؟ دارو بهش کورتون نداده

سلام عزیزم  همسرت حالش چطوره ؟ انشاا خوب بشن .

منم دو سه ساله بعضی وقتا صدام میگیره بعد خوب میشه بنظرتون پولیپه ؟ دکتر نرفتم .ولی وقتی استرس دارم بدتر میشه  

برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و همه بچه ها و  آرامش هممون یه صلوات می فرستید... امیری حسین و نعم الامیر ...خیلی محتاج دعام لینک حذف تاپیک
سلام عزیزم  همسرت حالش چطوره ؟ انشاا خوب بشن . منم دو سه ساله بعضی وقتا صدام میگیره بعد خوب می ...

اوکی هست عزیزم مشکلی نداره مشخص شد به خاطر رفلاکس معده این مشکل براش پیش میاد سعی می‌کنه شبها غذاهایی که باعث تحریک اسید معده میشه نخوره 

اوکی هست عزیزم مشکلی نداره مشخص شد به خاطر رفلاکس معده این مشکل براش پیش میاد سعی می‌کنه شبها غذاهای ...

خدا رو شکر .پس چرا گفتید پولیپ ؟؟ 

راستی عزیزم تو استرس و عصبانیت بدتر نمیشه ؟ سوزش گلو و سرمعده داشتن ؟ چون گفتید رفلاکسه

برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و همه بچه ها و  آرامش هممون یه صلوات می فرستید... امیری حسین و نعم الامیر ...خیلی محتاج دعام لینک حذف تاپیک
خدا رو شکر .پس چرا گفتید پولیپ ؟؟  راستی عزیزم تو استرس و عصبانیت بدتر نمیشه ؟ سوزش گلو و سرمع ...

خوب دکتر اول گفته بود پولیپه بعد دیدون ندول حنجره اس که به خاطر رفلاکس معده اس

خدا رو شکر .پس چرا گفتید پولیپ ؟؟  راستی عزیزم تو استرس و عصبانیت بدتر نمیشه ؟ سوزش گلو و سرمع ...

بله سوزش سر معده دارن همین الانشم اگه رعایت نکنه مشکلات سوزش و...داره 

خوب دکتر اول گفته بود پولیپه بعد دیدون ندول حنجره اس که به خاطر رفلاکس معده اس

ممنون .علایم دیگ نداشتن؟؟ تو مواقع عصبانیت نمیگیره صداشون؟

2706