2726
سلام خانما منم پیش دکتر میرحسینی بابلسر میرم دکترخوبیه وخوش اخلاقه ولی برای بارداری دکتر طاهره نظری وزینالزلده توی بابل کلینیک میرفتم
ایندراجون مهرگان ویزیت میکنه؟ تلفنی باید وقت بگیرم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

رها جان من خیلی ها رو دیدم چندین سال باردار نمیشدن برای نازایی رفتن پیشش.جواب گرفتن،کارش عالیه حرف نداره.
91/10/24 یه روز برفی زمستون که دوقلوهام اومدن بغلم...(چه زود گذشت!!!)
2728

سلام دوستان و مامانای عزیز

در سایت زیر لیستی از بهترین پزشکان زنان در بابل به همراه آدرس و تلفن مطبشون هست که حتما یه روزی بهش احتیاج پیدا می کنید و خیلی سریع از اینجا میتونید پیدا کنید :

لیست متخصص زنان در بابل

عاشق مولانا و غزلیات دیوان شمس(ای یار ما عیار ما دام دل خمار ما  ** **  پا وامکش از کار ما بستان گرو دستان ما) و در حال همکاری با سایت محبوبم دکتر یاب هستـــم پزشکان تهران بهترین دکتر پوست در تهران  پزشکان مشهد - پزشکان اهواز - پزشکان اصفهان - پزشکان تبریز - پزشکان شیراز

سلام..

عزیزایی ک میگن دکتر خوشبخت پیره!!! همه میدونیم تو علم پزشکی هر چی سن میره بالا ینی تجربه بیشتر،

در واقع مس این میمونه کسی ک مشکل مغزو  اعصاب داره بگه پروفسور سمیعی پیره میرم پیش پزشک جوونتر!!

من خودم تو دوران بارداری دکترم پرویز خوشبخت بود، پیش دوتا دکتر جوون هم رفتم، مهسیما عدنانی، شهناز برات 

هر کدوم علم خودشونو دارن ولی خب هیچ چیز با تجربه ی دکتر خوشبخت قابله قیاس نیس

عشق من دکتر زینال زاده از همه نظر عالی بخصوص نازایی

من کیست داشتم اصلا جواب آزمایشم رو ندید همون بیرون بمن گفتن برو.پیش جراح واقعا از یه دکتر انتظار نداشتم چنین برخوردی با مریض بکنه ودیگه هم پیشش نمیرم

من پیش دکتر قلی پور میرفتم ولی همیشه چند نفرو تو اتاق میفرسته همراهم نمیذاره بیاد، بعد چند وقت که نتیجه نگرفتم رفتم پیش خوشبخت هم تو اتاق تنها میری هم همراهتو میتونی ببری فقط باید 5 صبح بری تا نوبت بگیری، خیلی هم خوب صحبت میکنه و میذاره توهم حرفاتو بزنی خیلی وقت میذاره در نهایت بعد یکسال تلاش برای بارداری فقط یه بار پیش خوشبخت رفتم و بهم قرص داد و باردار شدم

[QUOTE=10488212]رکتر بصیرت رکتر اسماعیلی دکتر اصنافی هر سه در یه سطح هستن دکتر خودم بصیرته[/QUمن ازدکترزهرابصیرت راضی نیستم چون چندنفریکجاویزیت میکنه بیماری منرواشتباه تشخیص دادواشتباه داروتجویزکرد

2706