2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تعریف زینال زاده و خوشبخت رو خیلی شنیدم ولی دکتر خودم که از مجردی تا زایمانم بوده خانم میرحسینی که بابلسره و دوشنبه ها صبح بیمارستان مهرگان هم ویزیت میکنه...ولی عالیییییییه
91/10/24 یه روز برفی زمستون که دوقلوهام اومدن بغلم...(چه زود گذشت!!!)
2728
مرسی دوستان که لطف کردید دکتر معرفی کردید

دکتر زینال زاده و خوشبخت رو منم تعریفش رو خیلی شنیدم ولی متاسفانه زینال زاده مریضا رو چند تا چندتا میبره تو و سرش خیلی شلوغه و خوشبخت هم پیره و هم اونم سرش شلوغه و نوبت گرفتن از ش مکافاته
اگه میخوای شخصی بری پیش دکتر و دوست داری همسرت هم بیاد و دکتر حوصله کنه و جوابتو بده برو پیش مهسا اسماعیل پور،خودم نرفتم ولی تعریفشو شنیدم
2738
خواهش میکنم.
مهسا اسماعیل پور بابله،میدان کشوری،روبروی بیمارستان شهید بهشتی.اسم ساختمونشو یادم نمیاد.زنگ بزنین ١١٨ شمارشو بگیرین،منشی دقیق ادرس میده
سلام شیسا جان

من اینجا اصنافی رو که معرفی کردند رفتم به درد نمیخوره تا تکون میخوری پول الکی میگیرند و از طبابتش هم اصلا راضی نبودم سطح سواد بسیار پایین بود

هرگز تسلیم نشوید ، معجزه ها هر روز رخ می دهند ، شاید فردا ، روز شما باشد
Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
2706