2726
عنوان

برادرم زنشو کتک زده😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2655 بازدید | 50 پست
از کجا میاره میخوره اونوقت سرکار نمیره

پدرم بهشون کمک میکنه حالا در حد همون خوردنا چیزای دیگ که نمیتونه اصلا تعجبم میگم این دلش چیزی نمیخاد بخره

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر میتونی بهش ز بزن واقعا بهش بتوپ، دل زن بشکنه بسه براش تا عمر داره یادش نمیره، چشه مگه بچه مردم اومده کتک بخوره بگو به امیدی اومده خونت خدا ولت نمیکنه بد میذاره سر رات بخدا منکه عصبی شدم وای بحال شما واون زن معصوم بی پناه، یه جوری باید بترسه بزنه عادت میکنه بازم دمت گرم مثل مال من نمیگن بچمو گلو بلبله البته من جرررش میدم چنین غلطی کنه زن باید ذلیل نباشه یکم جسور بودن وقلدری لازمه زیادی نباید ذلیل بود

چقدر درکت میکنم انگار زندکی مارو داری تعریف میکنی

با این تفاوت که برادر من ثروتمنده ولی اخلاق نداشت

چقدر همه ما غصه خوردیم و خجالت کشیدیم 

اخرش هم زنش جدا شد رفت

هنوز با زنداداشم ارتباط داریم و هرلحظه بخوایم برادرزادمو میبینیم . خدا میدونه چقدر تلاش کردیم ادم شه برادرم و نشد بخاطر کارهاش پدر مادرم پیر و مریض شدن. کلا به خوبی و محبت اقرار نداره نمک نشناسه

تمام تلاش پدر مادرم اینه که برادرزادم سختی نکشه ولی چه فایده.....

حالا هم برادرم تنها شده و زندگیش جداست. هم زنداداشم

اینا هیجوقت عاقل نمیشن ، هیچوقت 

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
2728
خب ببرینش پیش مشاوره زنشم چند  روز ولش کنه بره شما هم محلش نزارین خودش درست میشه

زنش ‌میگه بچه رو بده اونم نمیده

پدرم بهشون کمک میکنه حالا در حد همون خوردنا چیزای دیگ که نمیتونه اصلا تعجبم میگم این دلش چیزی نمیخاد ...

پس تقصیر پدرتونه نباید بهش نتی هزار تومن هم بده چه برسه فقط خورد و خوراکو بده پدرت مثل پدربزرگم هست تا زنده بود بهش کم و بیش در حد خورد و خوراک پول میداد تا وقتی فوت شد کلی بهش مال داد الانم ۵۰ سالشه یه مفت خور به تمام معنا زنشم ولش کرد

باید اعتراف کنم از تمام اشک ها و شکایت همین که مادرم میخندد من خوشبختم💚😊
چقدر درکت میکنم انگار زندکی مارو داری تعریف میکنی با این تفاوت که برادر من ثروتمنده ولی اخلاق نداشت ...

دقیقا این هم همینطوره نه به خوبی مادرپدرم نه زنش که همه جوره رعایتشو میکنه حالیش نیست بخدا علاوه بر اینا میترسم سر مادرپدرمم بلایی بیاذ از غصه دق کنن بار اولشم نیست

پس تقصیر پدرتونه نباید بهش نتی هزار تومن هم بده چه برسه فقط خورد و خوراکو بده پدرت مثل پدربزرگم هست ...

خیلی بهش میگیم ولی میگه نمیتونم عروسم گشنه بمونه خیلی میگیم بزار خودش ب غیرت بیاد قیول نمیکنه خودشم داره اب میشع بابام

عذر میخوام رک حرف میزنم ولی پدر مادرت نزدن تو دهنش از اول؟ یا شایدم پدرتون مادرتونو میزده بچه که ال ...

این جه حرفیه؟؟؟؟ تورو خدا نگید اینارو

واقعااااا خیلی وقتها پدر مادر مقصر نیستن و ذات بچه بیخوده

منم شرایط مشابه استارتر رو برادرم داره. خداوند شاهده که چه پدر مادر با ابرویی دارم . اصلا این برادرم معلوم نیس به کی کشیده همه فامیل و دوست و اشنا تعجب میکنن

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
اصلا نه به فکر کار هست انگار طلسم شده میشینه تو خونه احساس مردی هم میکنه برگشته به زنش گفته جوری میز ...

بگو همچین نیست همون لحظه زنگ بزنه 110 نزنه پزشکی قانونی قبول نداره مدرک اینطوری میخوان اتفاقا دیه ببرن راضی نباشه میره زندان این چه حرفیه زده

این جه حرفیه؟؟؟؟ تورو خدا نگید اینارو واقعااااا خیلی وقتها پدر مادر مقصر نیستن و ذات بچه بیخوده من ...

دقیقا پدر خودم ب محض تموم کردن دانشگاه زن گرفت شغل داشت خانواده میگردوند ولی برادرم هم دیر زن گرفت هم خیالش نیست که خانواده خرج داره

خیلی بهش میگیم ولی میگه نمیتونم عروسم گشنه بمونه خیلی میگیم بزار خودش ب غیرت بیاد قیول نمیکنه خودشم ...

هیچکس اینجا درکت نکنه ، من خوب میفهممت

واقعا این افراد با این خلقیات درست نمیشن

ما که توش موندیم ، برادرم مهندسه، ساخت و ساز داره توشهرمون ادم معروف و معتبریه ثروتمنده ولی.....

چی بگم که شده غصه سر دل پدر مادرم 

اگر میتونی بهش ز بزن واقعا بهش بتوپ، دل زن بشکنه بسه براش تا عمر داره یادش نمیره، چشه مگه بچه مردم ا ...

میخاسم زنگ بزنم ب خودشم گفتم زنگ بزنم نزاشت میدونم زنگ بزنم پا میشع بازم میزنتش

2706