2410
2553

منم کلی کتاب خوندم . اما همشون موقتی هستن 

انگیزه وقتی ایجاد میشه که در بین مردم و اجتماع باشی ‌ وگرنه از صبح تا شب بشین کتاب بخون به هیچ دردی نمیخوره .

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خاطرات سفیر  ؛   خاطرات خانم  نیلوفر شادمهری  / نگاه م  نسبت به یک خانم  تغییر کرد  ،  تصویر یک خانم  موقر ،  هوشیار  ،  عاقل  برام مجسم شد . 

نیم دانگ پیونگ یانگ  ؛  سفرنامه ای ست از رضا امیرخانی   به  کره ی شمالی  /  تصوراتم از کره ی شمالی دقیق تر  و آگاهانه تر شد 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2456
منم کلی کتاب خوندم . اما همشون موقتی هستن  انگیزه وقتی ایجاد میشه که در بین مردم و اجتماع باشی ...

بله درسته ولی من یه کتاب برای تغییر در سبک زندگی و خودباوری نیاز دارم عزیزم ❤😘

Army_forever💜
2714

صورتت را بشور دختر برای خانوم ها عالیه

نیمه تاریک وجود از لحاظ روانشناسی فوق العادست

به تنهایی گرفتارند مشتی بی پناه اینجا      من با یقین کافر ، جهان با شک مسلمان !        آن هایی که اصرار دارند عقاید آن ها تمام حقیقت دنیاست ! و به دنبال شما میدوند تا اثبات کنند خودشان‌ با فکرشان قوم برتر اند ! و مخالفان آن ها در قلبشان مرض است ! آن ها قوم برتر در جاهلیت فکری اند
چه تاثیری داشت عزیزم 

روی شکل گرفتن جهان بینیم نسبت به بی عدالتی های جنسیتی و طبقاتی و... تاثیر داشت و در نهایت باعث شد مصمم بشم تغییر رشته بدم برم انسانی 

البته نه فقط این دو نویسنده کلا اون دوره کتاب زیاد می خوندم و اینا هم جز تاثیرگذارها بودن. 

"Those who do not move, do not notice their chains"