2726

والامنکه چاق شدم

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منو که اسکلت کرد

فقط یه ایرانی میتونه بعداز اینکه جواب آزمایشش رو گرفت و       سالم بود بگه:این همه خرج کردیم هیچیمون هم نبود😂😂😂  آقا اینایی که میخوان مشت بیارن از قبل ی ندا نمیدن که ما کف دست نبریم سنگ کاغذ قیچی بشه😂😂😂 توجه کردین وزارت بهداشت دیگه پیام نمیده سپردمون دست خدا😂😂
2728
میخام موهام رو رنگ کنم قبل زایمانم ولی میترسم ریزش داشته باشم بعدش بخام کوتاه کنم حیفه ی عالمه پول ر ...

اگه میخوای ریزش موبعداززایمان نداشته باشی. حتمابه مدت سه ماه آهن وکلیسیم ومولتی بعداز ایمانت بخور. اگه نخوری خوردن بعدش دیگه فایده ای نداره

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم
میخام موهام رو رنگ کنم قبل زایمانم ولی میترسم ریزش داشته باشم بعدش بخام کوتاه کنم حیفه ی عالمه پول ر ...

خب کوتاکن بعد رنگ کن.منم قبل زایمان کلی پول رنگ موهام شد.بعد زایمان کوتاکردم

واااای نگو قبل بارداری چند کیلو بودی؟ الان چند وقته شیر میدی چند کیلو شدی؟ 

۴۸ بودم قبل بارداری بعد اخر بارداری شدم ۶۵ کیلو بعد تا اخر شیردهی شدم ۴۵ کیلو دوباره الان ی ماهی هست بچمو گرفتم از شیر شدم تقریبا پنجاه کیلو

فقط یه ایرانی میتونه بعداز اینکه جواب آزمایشش رو گرفت و       سالم بود بگه:این همه خرج کردیم هیچیمون هم نبود😂😂😂  آقا اینایی که میخوان مشت بیارن از قبل ی ندا نمیدن که ما کف دست نبریم سنگ کاغذ قیچی بشه😂😂😂 توجه کردین وزارت بهداشت دیگه پیام نمیده سپردمون دست خدا😂😂
2706