2410
2553
عنوان

سورپرایز شوهر

208 بازدید | 14 پست

سلام دوستان چند روز دیگه تولد شوهرمه هر سال کیک می فرستادم محل کارش ولی میخوام امسال یه کار دیگه کنم که فرق کنه در ضمن دوست داره پیش دوستاش باشه به نظرتون چکار کنم هر ایده ای دارید ممنون میشم بگید

کار بر قدیمی ام  

اگه سورپرایز نکنین چی میشه؟

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

تو خونه خودتون ی جشن دونفره بگیر 

یعنی چی میخاد پیش دوستاس باشه تو مهم نیستی مگه؟

[[پسر گلم خوش اومدی به زندگیم😍..با اینکه یکم‌عجله داشتی و چند هفته زودتر به دنیا اومدی ولی بازم قدمت روی چشمام 😍❤من به قربونت برم پسر خوشگلم😍 ]]  کاربر چندبار ترکیده😹 
2714

امسال براش تولد نگیر کیک نفرست سورپرایز میشه  

🇮🇷 سلام .من میخام برا حاجتتون صلوات بفرستم اگه دوست داشتی بهم بگو ...شما هم اگه دوست داشتی برا خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
2706