2726

سایز 1 تا چند ماهگی  مورد استفاده است؟ 

سایز 2 تا چند ماهگی؟ 

و سایز 3؟ 

میخوام چند بسته زودتر بخرم 

جثه بچه هم یه جثه نرمال در نظر بگیرید 

از مولفیکس بیا بیرون که نیست بعدا به مشکل میخوری

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم ممکنه خدایی نکرده بچه حساسیت نشون بده.بعد رو دستت میمونه

صعود از گروه بنفش به زرد با سرگروه @فندوق_فسقلی گروه بامدادخمار وزن اولیه   78.900 وزنالان 73.500 وزن  هدف   56  ما میتوااانیم ....میشه واسه حاجتم صلوات بفرستید؟؟؟؟(سلامتی یه بی گناه ) .......دیکه واسه سلامتیش صلوات نفرستید....لطف کنید واسه شادی روحش یه فاتحه بخونید.....  
بستگی به رشدبچه داره من زودبه زودسایزعوض میکردم چون دوس نداشتم اذیت شه بخری میمونه رودستت بزاردنیا ...

خب سایزای بزرگ تر که میتونم بخرم. الان چه سایزی استفاده میکنم بچت چند ماهشه؟ 

و این که بگو تا سه ماه اول روزی چند تا پوشک استفاده میکردی.؟ 

روی سایز دو زده 3 تا 6 کیلو

خب سایزای بزرگ تر که میتونم بخرم. الان چه سایزی استفاده میکنم بچت چند ماهشه؟  و این که بگو تا ...

روزی ۵تا۶تاعوض میکردم ماه های اول

بمرور بزرگترشد روزی ۴تا

دیگ ازیکسالگی به بعدیک ونیم شد روزی ۳تا

بستگی به دفعشون داره

عزیزم ممکنه خدایی نکرده بچه حساسیت نشون بده.بعد رو دستت میمونه

اخه در حال حاضر یکی از بهترین مارکاس. هر کی بچش حساسیت داره میگن مولفیکس استفاده کن. رو خودشم زده زده حساسیت و فاقد پاربن وووو