2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آیا میدونستی اگه اثر هم بزاره بعد چند ماه اثرش از بین میره؟ یا میخوای تا 50 سال بعد شارژش کنی

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738

این طلسم‌ها شیطانی هست

شاید کارتو راه بندازه ولی اثرات بدی خواهد داشت

گر مسیحی گر مسلمان گر یهود/ آدمی باشید مذهب هر چه بود🌿    در این زمانه ی بی های وُ هوی لال پرست… خوشا به حالِ کلاغانِ قیل و قال پرست...چگونه شرح دهم؛ لحظه لحظه ی خود را، برای این همه ناباورِ خیال پرست؟🤕
مثلا چه اثراتی

گرفتاری. مشکلات. و حتی برگشت طلسم به سمت خودتون.

چون شما بدست خودتون یک موجود شیطانی رو وسط زندگیتون میارید.

و حتی تسخیر

گر مسیحی گر مسلمان گر یهود/ آدمی باشید مذهب هر چه بود🌿    در این زمانه ی بی های وُ هوی لال پرست… خوشا به حالِ کلاغانِ قیل و قال پرست...چگونه شرح دهم؛ لحظه لحظه ی خود را، برای این همه ناباورِ خیال پرست؟🤕
گرفتاری. مشکلات. و حتی برگشت طلسم به سمت خودتون. چون شما بدست خودتون یک موجود شیطانی رو وسط زندگیتو ...

من واسه کار بدی نگرفتم

یه ادمی رو دوست داشتم

اونم دوستم داشت

سر مشکلی که اون برام به وجود اورد من موندم تنها

چاره چی بود؟بیچاره و درمونده شدم

به هر دری و چله ای و نذر و نیازی هم زدم

چیکار میکردم؟

پی هر چیزی رو به تنم مالیدم

2706