2157
2106

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2149

من نون خ رو خیلی دوست داشتم   

مثل خنده نوزادی که غرق خواب است،   مثل بوی خانه کاهگلی پس از باران  ، یا کشیدن نقاشی روی شیشه بخار کرده،   مثل پیدا کردن جای خالی در اتوبوس با یک بغل خستگی  ، صدای موج دریا در شب  ، بوسه‌های ناگهانی  ، چای تازه‌دم قند پهلو توی استكان کمر باریک  ، یا مثل دستان گرم مادر بزرگ  ، دوست داشتنت همین قدر شیرین است 
2050

پایتخت

برادر

مسافری‌از‌هند

مرگ‌تدریجی‌یک‌رویا

بالاخره من هم شدم دانشجو‌ رشته‌ادبیات‌عرب😍😎 انشالله ۵تا۶سال دیگه در سفارت‌خونه‌های عربی ایران یا در کشور‌های عربی مترجم هستم و به مهم‌ترین هدف زندگیم رسیدم😍😍😍 بهترین حس هستش که قراره در اینده بهترین باشی😍😎😀

هوش سیاه

شب های برره

جومونگ😊

خواهش میکنم، خواهش میکنم رفتارهای بد مذهبیا رو به پای اسلام نذارید، اگه یه آدم مذهبی کار اشتباهی میکنه مشکل از اسلام نیست! اشکال از خود اون آدمه!

من فقط شهرزاد و دوست دارم که تو تلوزیون پخش نشد 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
2087

خواب وبیدار...خانه به دوش ...اغما...پزشک دهکده...پس ازباران..متهم گریخت..

خدایاشکرت که منوبه همه ارزوهام رسوندی...خدااجونم مرسی که تاتاریخ99/9/9نی نی دارم کردی..بابت همه چیز ممنونم ازت خدای مهربونم...خدایامن به معجزه تووعدد9ایمان دارم

پایتخت که دوباره آی فیلم و mytv دارن تکرارش رو میزارن❤ پس از باران بی نظیرر بود و شب های برره زمان خودش

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️

مرگ‌تدریجی یک رویا 

پایتخت 

ی سریالی هم بود نمیدونم‌اسمشو شما یادتونه؟

یِ دختره اسمش یاسمن بود پزشکی میخوند و یِ زنداداش جنوبی داشت ک اونم همکلاسیش بود و عاشق شد و یکمم ب جبهه ربط داشت انگار🤭

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
2051