2733
2734
عنوان

تاپیک کتاب و کتابخوانی/

| مشاهده متن کامل بحث + 14684 بازدید | 1214 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مردی به نام اوه (فدریک بکمن)ترجمه  حسین تهرانی نشر چشمه رمان راجب مردیه که خیلی به همسرش وابست ...

سلام

عزیزم امیدوارم زود پستمو ببینی

چنتا کتاب در زمینه پرورش مهارتهای کودکا ۵ سال به بالا 

و قصه های آموزنده میخواستم ممنون میشم اگر اطلاع داری بهم معرفی کنی

سلام عزیزم امیدوارم زود پستمو ببینی چنتا کتاب در زمینه پرورش مهارتهای کودکا ۵ سال به بالا  و ...

سلام براي خوده بچه ها ميخواي يا اطلاعات خودت؟

كتاب بچه ها از كجا مي ايند  رو خوندي؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728
برای دخترم میخوام عزیزم نه در چه زمینه ایه؟

برا اطلاعات بچه هاس و دركشون

من ١٥ قصه براي كودكان

و افزايش عزت نفس رو خوندم 

راجب كودكان بنظرم خوب بودن

و اينكه يه كتابم هست اسمش اين من راز هايي دارمه راجب مسائل خصوصيه و اندام هاي خصوصيشه شنيدم كتايش اومده من فقط يه پي دي اف كوتاه ازش خوندم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
ممنونم عزیرم ماشاا.... چه مامان با اطلاعاتی بشی شما👏👏👏

قربونت عزيزم ممنونم لطف داري❤️❤️

2738

کتاب "سلام بر ابراهیم" جلد ۱ و ۲

درباره شهید ابراهیم هادی هست که از شهدای دفاع مقدسه

هر انسانی برای یکبار هم که شده بااااااید این کتاب رو بخونه.

تو نبین، تو کور شو، تو نگاه نکن... برای یک بی حجاب یا بدحجاب فقط "آزادی خودش" محترم است؛ آزادی بقیه اهمیتی ندارد. _______________________________ با استفاده کردن از کلمه پارتنر یا شریک جنسی، چیزی از زشتی و عذاب ابدی گناه بزرگ " زنا " کاسته نمی شود.

دوستان کتابخوان عزیز من یک مشکلی پیدا کردم تقریبا به جز کتاب علمی هیچ کتابی رو دیگه نمیتونم بخونم یعنی خیلی نسبت به محتوا دید انتقادی دارم در حدی که نمیتونم ادامه بدم. کسی بوده مثل من باشه؟

دوستان کتابخوان عزیز من یک مشکلی پیدا کردم تقریبا به جز کتاب علمی هیچ کتابی رو دیگه نمیتونم بخونم یع ...

عزیزم ب کاربر نازنین بگو..من همچین مشکلی ندشتم/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
دوستان کتابخوان عزیز من یک مشکلی پیدا کردم تقریبا به جز کتاب علمی هیچ کتابی رو دیگه نمیتونم بخونم یع ...

بله من اینطوریم جدیدا وقتی نقد یک سری کتابارو میبینم به همه کتابا شک میکنم دوستان من امروز اومدم بهتون بگم کتاب خوب بخونید نه هر کتابی رو حتما حتما قبل خوندن کتاب خاصی تحقیق کنید از نویسنده اش بیشتر کتابا به اسم روانشناسی اومدن تو بازار که واقعا روانشناسی نیستن 

سلام کسی کتاب جدید که مفید بوده اگر مطالعه کرده معرفی کنه

سلام 

من کتاب محدودیت صفر اثر جو ویتالی رو خوندم ، در واقع صوتیش رو گوش کردم ، کتاب فوق العاده ای بود ، خیلی اثر گذار بود ، با ترجمه ی فرهاد فروغمند

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
2706