2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

یه کاربری اینجا گفت تخم شنبلیله رو اسیاب کرد و صبح و شب ازش یه قاشق مرباخوری یا چایخوری یادم نیس میخورد.میگفت معجزه بود.من امتحان کردم ولی خیلی تلخ بود وحشتناک.واسه همین ول کردم.میگفت رفته عطاری پرسیده گفته بهش میتونی بخوری.حالا نمیدونم.

واسه زدن به موهات دستورش تو نت هست بگیر

من همین یه دونه ام!

گیاه بومادران رو اندازه دو مشت با یه لیوان اینا آب بذاری بجوشه و دم بکشه نیم ساعت بیست دقیقه بعد صاف کنی آخر حموم با اون آب موهاتو آبکشی کنی و کف سر رو ماساژ بدی من ریز موهام کمتر شده مداوم استفاده نکردم اما مامان و بابام اولش سه هفته هفته ای یبار بعد اون هفته ای یبار استفاده کردم راضی ان حتی از گیاهش برادرم واسه دوستش هم برد خانوادگی بعد کرونا ریزش مو گرفته بودن رفع شد 

به زمانبدی خدا اعتماد کن٬ اون هر چیزی رو به قشنگ ترین حالت ممکن بهت میده.                ولی در زمان خودش...
گیاه بومادران رو اندازه دو مشت با یه لیوان اینا آب بذاری بجوشه و دم بکشه نیم ساعت بیست دقیقه بعد صاف ...

فقط یه حوله که کهنه بردارید که موقع خشک کردن رنگ نگیره و بعد ریختن آب بومادران دیگه آبکشی نکنید یه کم بو میده البته

به زمانبدی خدا اعتماد کن٬ اون هر چیزی رو به قشنگ ترین حالت ممکن بهت میده.                ولی در زمان خودش...
گیاه بومادران رو اندازه دو مشت با یه لیوان اینا آب بذاری بجوشه و دم بکشه نیم ساعت بیست دقیقه بعد صاف ...

واقعاچه خوب.چجوری از صافی ردکنم نمیشه همونجوری جوشوندشو بریزم سرم ماساژبدم؟

.....
2714
واقعاچه خوب.چجوری از صافی ردکنم نمیشه همونجوری جوشوندشو بریزم سرم ماساژبدم؟

منظورم این بود علفها رو از آب جدا کنید مثلا با چای صاف کن