2726

سلام قصد دراوردن بنقش رو داشتیم که قرمز سرخابی و بعضی جاها قرمز شد الان بد واریاسیون ابی ممکنه درست بشه؟

چکارش کنم

ببینید هربار رو سرش فانتزی زدیم در نمیاد بیشتر قرمز میشه من کاملا بنفش زدم واریاسیون بنفش هم یبار زدم نشد

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

اگ دکلره باشه موش باید بشه.چرا به جای رنگ از شامپو ها استفاده نکردید خیلی بهتره.

تیکر تولد یک سالگی گل پسرم😍   آنقدر شیرین است لحن و لهجه ات....که جن ها ز لب هایت بسم الله میخوانند💜f.m                                                         خدایا ممنونم که بهمون هدیه دادی.خدایا میسپارمش به خودت.چون به جز تو به کی بسپارمش.؟عاشقتم خدا💜💜                                         به ترک های بدن من اگه نگاه کردی.نگو وای چقدر زیاده...اونا یه تتو زیباست از طرف پسرم...اونا رد پای یک زندگی هستن.😍💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگ دکلره باشه موش باید بشه.چرا به جای رنگ از شامپو ها استفاده نکردید خیلی بهتره.

من هم شامپو زدم هم پودر قبلشم دکلره کردم سفید کردم به پایه ده کاملا نرسیده بود ولی خب خیلی خوب روشن شده بود

نمیشه من انگشت بزنم حالا که امضا ندارم🙊🙊
من اینقد رنگ فانتزی زدم استاد شدم باید شامپو رنگ بنفش بخری یا دکلره رنگی گلباران بنفش  یا رن ...

پودر گلباران قرمزش کرد😢

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

شامپو چه مارکی

من هم شامپو زدم هم پودر قبلشم دکلره کردم سفید کردم به پایه ده کاملا نرسیده بود ولی خب خیلی خوب روشن ...

واسه شما چه رنگی زدید که نگرفت

چه رنگی شد

موهات دکلره بود از قبل؟ 

واسه دخترم

بله ولی سفید نه زرد شده بود خب لااقل باید بنفش تیرشو ک زدم میگرفت ولی قرمز شد

شامپو چه مارکی

شامپو های رنگ مو بری مغازه لوازم آرایشی فروشی راهنماییت میکنه

تیکر تولد یک سالگی گل پسرم😍   آنقدر شیرین است لحن و لهجه ات....که جن ها ز لب هایت بسم الله میخوانند💜f.m                                                         خدایا ممنونم که بهمون هدیه دادی.خدایا میسپارمش به خودت.چون به جز تو به کی بسپارمش.؟عاشقتم خدا💜💜                                         به ترک های بدن من اگه نگاه کردی.نگو وای چقدر زیاده...اونا یه تتو زیباست از طرف پسرم...اونا رد پای یک زندگی هستن.😍💜
شامپو های رنگ مو بری مغازه لوازم آرایشی فروشی راهنماییت میکنه

ممنون