2737
2739

گوشیشو بگیر برو تو نی نی سایت حتما عضو باشه سیوش کرده.

مهرسای مامان ،دختر قشنگم روز تولد دوسالگیت میخام به خودم قول بدم بهترین مامان دنیا باشم برات.ی مامان خوش اخلاق و مهربون که تو این دنیا فقط تو و بابایی برام باارزش هستین.دوستتون دارم❤🧿🎀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب وقتی اسمشو نمیدونی نمیشه .میخای تاپیکاشو بخونی ببینی پشتت چی گفته؟😁😁😁

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷 
2728
اره میخوام ببینم چیا گفته مطمعنم پشت من حرف زده

چه اهمیتی داره .خب بزنه.فکرتو درگیرش نکن

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷 
2738
چه اهمیتی داره .خب بزنه.فکرتو درگیرش نکن

اخه میدونی من برای مادرشوهرم اینستا نصب کردم چون خودش بلد نبود بعد بدون هیچ قصدی ایمیل خودمو زدم از گوشیش پاک شده بود نمیدونس چکار کنه من رو گوشی خودم اینستاشو بالا اوردم رمزشو به روز رسانی کردم بهش دادم بعد دیگه پیجش رو گوشیم موند گفتم دیگه پاک ننیکنم تا اگه باز یادش رفت بتونم وارد بشم ولی اصلا وارد اینستاش نمیشدم فقط از اینستا خودم استفاده میکردم چند روز پیش دیدم پیش نمایش پیامای خواهرشوهرم اوند بالا که پشت سر منو شوهرم به مادرش داده بو من ترسیدم باز کنم بفهمن واسه همین باز نکردم از شانسم اونم سریع پاکشون کرد ولی پیش نمایشش مشخص بود چیا گفته حالا نیخوام تو نی نی سایت برم ببینم چیا نوشته چون خیلی برونگرا هست و میدونم خیلی چیزا پشت سرم میگه