2733
2739
عنوان

مدفوغ بلغمی نوزاد رفلاكسی

52 بازدید | 7 پست

سلام مامانا،دخترم چهارماهشه،رفلاكس داره و نكسیوم میخوره،خودمم پرهیز غذایی دارم و محصولات گاوی نمیخورم،چند روزه مدفوعش بلغمی شده،دیشبم دكترش گفت حساسیت باعث بلغم شده،ولی من هیچ چیز جدیدی نخوردم، فقط كره گوسفندی میخوردم صبحونه،میتونه دلیلش همین باشه؟؟ دكترش لبنیات گوسفندی هم منع كرد برام،تجربه داراش كمك كنن

مادر یک فرشته هستم   

دکتر بچه ی من اصلا روی این چیزا نگران نیست و‌کلا نظرش اینه بچه ای که ارومه و‌مشکله خاصی نداره هیچ نیازی به پرهیز غذایی نیست مگر اینکه توی مدفوعش خون ببنی والا اصلا حساس نشو

اردیبهشتی 😍مادر دو گل پسر 💋🎀میشه برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید؟؟؟خدا کمکم کنه به ارزوم برسم؟؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر بچه ی من اصلا روی این چیزا نگران نیست و‌کلا نظرش اینه بچه ای که ارومه و‌مشکله خاصی نداره هیچ نی ...

خون كه ندیدم ولی جدیدن بلغمی شده نگران شدم،نی نی شما چندماهشه؟؟

مادر یک فرشته هستم   
2731
خون كه ندیدم ولی جدیدن بلغمی شده نگران شدم،نی نی شما چندماهشه؟؟

الان ۱۳ ماهشه و گاهیم مدفوعش بلغمی میشه به دکتر که می گم می گفت اصلا جای نگرانی نیست

اردیبهشتی 😍مادر دو گل پسر 💋🎀میشه برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید؟؟؟خدا کمکم کنه به ارزوم برسم؟؟؟ 
نی نی شما رفلاكسی بود؟؟شیر بالا آوردنش كی بهتر شد؟

بله رفلاکسی بود 

شیر بالا اوردن بعد نشستنشون به طرز قابل توجهی کم میشه و دکتر بمن گفت بعده ۷ ماهگی هر وقت حس کردی رفلاکس داره دا و بده هر روز نیاز نیست بدی

2738