2737
2734

به نام خدا

نی نی یار

😑😂😁

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

آخ جووووون بازم از اینا😁

بسان رود که در نشیب دَره سَر به سنگ میزند رَوَنده باش                                                                       امید هیچ مُعجِزی ز مرده نیست، زِندِه باش🌿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پلنگ مازندران اومد

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728

اسی میگما راحت میترسی؟

بسان رود که در نشیب دَره سَر به سنگ میزند رَوَنده باش                                                                       امید هیچ مُعجِزی ز مرده نیست، زِندِه باش🌿
بسم اللّه شروع کن😂

چشم😁

2738
بستگی داره تو چه شرایطی باشم دیشبم تنها بودم😁

بیا همنیجوری چرت و پرت بگم کسی نیومده تاپیک داستان بگه😒

فرض کن خونه تنهایی، صدای باز و بسته شدن در میاد... چیکار میکنی؟

بیا همنیجوری چرت و پرت بگم کسی نیومده تاپیک داستان بگه😒 فرض کن خونه تنهایی، صدای باز و بسته شدن در ...

🙄سعی می کنم از پنجره بزنم بیرون..واستا نه نمیشه از پنجره

در اتاقم قفل می کنم

🙄سعی می کنم از پنجره بزنم بیرون..واستا نه نمیشه از پنجره در اتاقم قفل می کنم

حالا فرض کن دره اتاقتو قفل کردی و داری تو آینه خودتو نگاه میکنی که در اتاقت یکم باز میشه در حالی که قفل بود... حالا چیکار میکنی؟ 

😐میرم تو کمد

چه جرئتی😁 در کمد باز نمیشد حالا چیکار میکنی؟ 

😂 مجبورم میشم که وایستم ببینم چی در انتظارمه😐⁦🤲🏻⁩

اوکی... تا ابد که نمیتونی وایسی فرض میکنیم میری رو تختت حالا مثلا داری گوشی میری... 

در کمد که باز نمیشد میبینی با صدای قیییژ یکم باز شد و شروع کرد به کم کم بازو بسته شدن... حالا چی؟

2706