2410
2553
سلام دوستان
کسایی بودن که هم این عرقیات رو بخورن و هم پیاز درمانی کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به رشد فولیکولاتون کمک کرد این عرقیات؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باران بهانه ای بود که زیر چتر من تا انتهای کوچه بیایی....کاش نه کوچه انتهایی داشت و نه
باران بند میامد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان من 3 ساله ازدواج کردم و تا حالا واسه نی نی اقدام نکردم برنامم واسه سال دیگه هست به امید خدا
ماه قبل پری 7 روز دیر اومد
که واسه من سابقه نداشت
نگران شدم و سونو انجام دادم کیست نداشتم و همه چی خوب بود ولی سایز فولیکولم از هر دو تخمدان زیر 3 میلی بود در روز چهاردهم پری
البته سیکل من 30 یا 31 روزه هست
خیلی نگرانم ممکنه با وجود پری های منظم تا الان , تنبلی تخمدان داشته باشم؟
اگر آره چه کاری میتونم واسه تقویت تخمدان ها انجام بدم؟لطفا راهنماییم کنین مرسیییییییی
Lilypie Pregnancy tickers
2720
man ham 3 sal va nim nini mikhasam,,na monazam piyaz darmani ba joshondeye raziyane ba bomadaran khordam,,dar kamale nabavari bade 4 bar iui alan nini to shikamame,,,omidvar bashid,,,,,
١١ بار. ای یر ای منفی. سه بار با داری طبیعی منجر به سقط. دوبار انتقال منفی در سیکل نجرال مشکل ایمنی و انعقادی و تنبلی،همسرم سالم، انتقال سوم به لطف خدا باردار شدم، دعام کنید
2714
سلام
خانمی هستم 29ساله از زاهدان ، بهمن سال گذشته با 2 سونوگرافی روز 2 و 14پریود متوجه تنبلی تخمدان شدم(همسرم در همان ماه آزمایش اسپرم رو انجام دادن و البته نرمال بود) از فروردین ماه تحت نظر یک دکتر بعد از مصرف متفورمین و زینک اکساید در دوره سوم پریود در سال جدید چند دارو برای حل مشکلم استفاده کردم دوره اول لتراکس(بی تاثیر بود)لتروزوم(با اینکه یک فولیکول 24داشتم با عقب زدن پریود به مدت 2هفته متوجه کیست در تخمدان چپ و عدم حاملگی شدم)2 دوره دارویی مصرف نکرم در 2دوره اخیر(به تجویز دکتر جدیدم ) 2دوره کلومیفن استفاده کردم (10عدد کلومیفن از شب 2 تا 7 پریودی ، هر شب2عدد، به همراه 2 امپولhmg، روز 14 ، 2فولیکول ازاد شده 25داشتم دوره بعدی کلومیفن با 3 امپول hmg روز 11دوره قاعدگی یک فولیکول 25در تخمدان چپ و فولیکول 30 در تخمدان راست ، همان شب 2امپول HCG زدم و طبق دستور پزشک 6 ساعت بعد و سپس 12 ساعت بعد از 6 ساعت اول ، و همچنین به مدت یک هفته یک شب در میان نزدیکی داشتم 2 روز مانده به اغاز دوره جدید پریودی (به دلیل درد در ناحیه زیر دل)یک ازمایش خون برای بارداری دادم آزمایش منفی بود یک سونو ترانس واژینال نیز انجام دادم که به شرح زیر است
در سونو انجام شده رحم به ابعاد 62در28 میلی متر واکوپترن طبیعی است ضخامت اندومتر 7میلی متر اندومتر در ناحیه فوندوس دوگانه می باشد رحم؟(septate?) تصویر یک میوم ساب سروزال 10میلیمتری در دیواره خلفی جسم رحم مشهود می باشد تخمدان چپ طبیعی است تصویر یک کیست هموراژیک حاوی سپتای نازک به ابعاد 34در28 میلیمتر در تخمدان راست مشهود می باشد مایع ازاد در فضای لگن دیده نشد)
چیزی که ذهن منو مشغول کرده حالت رحم هستش دکتر سونوگراف حدس می زد این حالت دوشاخه و دو گانه بودن احتمالا باعث عدم لانه گزینی تخمک و یا ایجاد سقط میشود لطفا منو راهنمایی کنید دکتر معالجم داروی LD برای از بین رفتن کیست هموراژیک تجویز کرد) امکان باردارشدن همراه با خوردن قرص ال دی وجود داره؟ )آیا میشه در مدتی که قرص رو استفاده می کنم دارویی برای افزایش سایز تخمک استفاده کنم ؟(راستی میشه مصرف ال دی رو قطع و پیازدرمانی رو شروع کنم روز هفتم هستم و 6 قرص ال دی رو مصرف کردم) (بعضی ها خوردن رازیانه و انجام ورزش مرتب رو پیشنهاد کردند)(بعد از بین رفتن کیست چه دارویی بیشتر ماثر هست کلومیفتن یا لتروزوم؟)احتمال بارداری هست؟ آیا نیاز به عمل هست کجا میشه اقدام کرد مشهد ، تهران یزد ، یا اینکه تو شهر خودمون هم امکان درمان هست لطفا سریع جواب بدین
Saghar61kasra@yahoo.com
خیلی ممنون وسپاسگذارم
سلام دوستان. اول این که من احتیاج شدید به دعای همه شما هایی که کامنت من رو می خونید دارم. خواهش می کنم در هر حال که بودید برای من دعا کنید و از خدا بخواید که حاجتمو بده. من سال هاست که دلم گرفته و از بس دعا کردم و از خدا خواستم خسته شدم. خودم برای خودم دعا می کنم که نمی گیره لاقل شما برایم دعا کنین. من دو تا حاجت از خدا دارم. و اگر به این دو حاجتم نرسم تا آخر عمرم غم بزرگی توی دلم می مونه. خدایا کمکم کن کمکککککککککک
سلام دوستان. اول این که من احتیاج شدید به دعای همه شما هایی که کامنت من رو می خونید دارم. خواهش می کنم در هر حال که بودید برای من دعا کنید و از خدا بخواید که حاجتمو بده. من سال هاست که دلم گرفته و از بس دعا کردم و از خدا خواستم خسته شدم. خودم برای خودم دعا می کنم که نمی گیره لاقل شما برایم دعا کنین. من دو تا حاجت از خدا دارم. و اگر به این دو حاجتم نرسم تا آخر عمرم غم بزرگی توی دلم می مونه. خدایا کمکم کن کمکککککککککک
2706