2737
2734
عنوان

سفره صلوات خاصه حضرت زهرا(س)

| مشاهده متن کامل بحث + 2341 بازدید | 307 پست

۱۰۰ صلوات سهم من دعا کنید حاجت روا بشم  اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و السر المستودع فیها بعدد ما احاط به علمک 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم ۵۳۰مرتبه فرستاده بودم

حالاکه تاپیک شمارو دیدم ۱۰تا میفرستم....برای منم دعا کنید مادربشم😭امروز ۳روز از عمل ای یو ای میگذره دعا کنید باردار بشم

به غیر از خدا، به هر آنچه امید داشته باشی، خدا از همان چیز ناامیدت می کند.خدایا فقط به خودت امید دارم میدونم که ناامیدم نمیکنی😍🥰😇
2728
من خودم ۵۳۰مرتبه فرستاده بودم حالاکه تاپیک شمارو دیدم ۱۰تا میفرستم....برای منم دعا کنید مادربشم😭ام ...

ان شاالله به حرمت این روزبزودی مادربشی عزیزم

یک حمد برای شفای مادرم میخونی  
2738
ان شاالله به حرمت این روزبزودی مادربشی عزیزم

مرسی عزیزم

به غیر از خدا، به هر آنچه امید داشته باشی، خدا از همان چیز ناامیدت می کند.خدایا فقط به خودت امید دارم میدونم که ناامیدم نمیکنی😍🥰😇

50 تا به نیت شفای همه بیمارا و خودم ❤❤

عاشق خوندن شعر های حافظ و سعدی باصدای بلند بلند اونم زیر بارونم 😻❤ یه تیرماهیه لجبازم که میخواد حقوق بخونه🤗من یک عاشق لباشکم هستم😋                                                                       رفیق شهیدم ( ابراهیم هآدی ) حواسش به هممون هست ❤❤
2706