2733
2739
خیلی خوشگله عزیزم حس خوبی میده به من فقط اون حاشیه طلایی دور آیینه که زدی به نظر من البته اگه نبود ...

نه اول که این حاشیه نبود زیاد جلوه نداشت اینه. بعد که زدیم هرکی میاد خونمون میگن چه قشنگ شده

زندگی همچنان زیباست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ قشنگن مبارکه از دیجی گرفتی؟فقط اون کنار آینه پلکسی زدی رنگشم طلایی هستش زیاد جالب نیست جاش مناسب ن ...

آره عزیزم. ولی قبل اینکه این قاب و بزنم اینه زیاد جلوه نداشت آره پلکسی هست. اینسری میخوام از دیجی کالا تابلو بخرم یه تابلوی قشنگ چشممو گرفته. شما چی اونجا خرید کردین؟ اگه زیبا بود بهم بگین من برم ببینم

زندگی همچنان زیباست
آره عزیزم. ولی قبل اینکه این قاب و بزنم اینه زیاد جلوه نداشت آره پلکسی هست. اینسری میخوام از دیجی کا ...

در کل خیلی شیک شده .کدوم تابلو اسمشو بگو برم ببینم ولی بنظر من تابلو نخر الان این گوشه خونتو مدرن کردی قشنگ شده تابلو دیگه نمیزنن حالا نمیگم اونم فانتزی و مدرن باشه به این سبکت بیاد منکه قاب عکس گرفتم ولی تابلو نمیزنم.رو کنسولم قاب عکس که توش عکس فانتزی باشه

2728
در کل خیلی شیک شده .کدوم تابلو اسمشو بگو برم ببینم ولی بنظر من تابلو نخر الان این گوشه خونتو مدرن کر ...

منظورت اینه کنار شلف تابلو نزنم یا درکل تو خونم رو دیوار؟؟ من برای روبروی اینه دکوراتیو یه تابلو میخوام بخرم. اسمشو برم از دیجی ببینم بهت میگم میشه از قابت روی کنسول  عکس بگیری ببینم

زندگی همچنان زیباست
منظورت اینه کنار شلف تابلو نزنم یا درکل تو خونم رو دیوار؟؟ من برای روبروی اینه دکوراتیو یه تابلو میخ ...

کلا میگم ولی نه این تابلو دکوراتیو که عکسشو فرستادی قشنگن فانتزی هستش پسندیدم.ولی رنگش یکم با اون عکسه متفاوت میشه.من فعلا تو عقدم وسایلامو نچیدم عزیزم قاب عکسامم فعلا عکسی براش انتخاب نکردم.سفیدن ساده پنج تایی میشن حدودا هر کدوم سی در چهل

2738
در کل خیلی شیک شده .کدوم تابلو اسمشو بگو برم ببینم ولی بنظر من تابلو نخر الان این گوشه خونتو مدرن کر ...

عزیزم من تابلو رو خریدم فقط نمیدونم چجوری نصبش کنمfiles/1nkl_screenshot_۲۰۲۱۰۱۰۵_۱۹۲۰۱۶.jpg

زندگی همچنان زیباست
2706