2726
عنوان

واسه مریضا و مریض ما دعا کنین

175 بازدید | 25 پست

دعاها در حق همدیگه زود مستجاب میشه  واسه هم دعا کنیم. داداشم تصادف کرده دعا کنین زود خوب شه به امید خدا. ممنونم دوستان. هرکی دعا کرد لایک کنه منم دعاتون میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الهی مریضتون همین امشب بواسطه خدا و با دستای شفاگر فاطمه زهرا شفاشونو بگیرن....لطفا برای پدر مریض منم دعا کنید پروستات داره هر روز داره اب میشه همین الانم گریه مینویسم بابام چیزیش نباشه اخه خیلی وزن کم کرده  

ذکر صلوات سوره حمد دعای توسل حدیث کساء و هردعایی دیگه ای میتونه باشه  برای شفای همه مریضا. ممنو ...

حمدشفا و صلوات گفتم به حق شفاشون امین پدرم مریضه لطفا دعا کنید چیز خطرناکی نباشه

الهی مریضتون همین امشب بواسطه خدا و با دستای شفاگر فاطمه زهرا شفاشونو بگیرن....لطفا برای پدر مریض من ...

الهی آمین چه دعای قشنگی خیلی ممنونم دوست عزیز. انشاءالله با لطف و رحمت خدا پدرتون حالشون خوب خوب بشه

الهی مریضتون همین امشب بواسطه خدا و با دستای شفاگر فاطمه زهرا شفاشونو بگیرن....لطفا برای پدر مریض من ...

👈برآورده شدن هر حاجتی

▪️رفع بیکاری 👈 360 مرتبه یا الله

▪️طلب فرزند شدن 👈 360 مرتبه توحید

▪️ادای قرض 👈 360 مرتبه انا انزلنا

▪️وسعت رزق 👈 360 مرتبه انا انزلنا

▪️طلبکار 👈 360 مرتبه یا حی و یا قیوم

▪️رفع تهمت 👈 360 مرتبه یا الله اعلم

▪️زیارت بزرگ 👈 360 مرتبه ماشاالله

▪️بیرون آمدن از خانه 👈 توکلت علی الله

▪️برکت کشاورزی 👈 360 مرتبه یا رب العالمین

▪️خانه دار شدن 👈 360 مرتبه یا کریم و یا رب

▪️گره در کار آقایان 👈 360 مرتبه یا جواد الائمه

▪️آشنا شدن با قرآن 👈 360 مرتبه یا نور و یا قدوس

▪️پیدا شدن اشیاء گمشده 👈 360 مرتبه نورالله ناظر

▪️رفع اضطراب 👈 360 مرتبه لا حول ولا قوه الا بالله

▪️برکت غذا و پول 👈 360 مرتبه الذی احسن الحسنی

▪️ازدواج جوانان 👈 360 مرتبه یا رئوف و یا رحیم

▪️به راه راست آمدن جوانان 👈 360 مرتبه ایاک نعبد و ایاک نستعین

▪️رفع فقر  👈 360 مرتبه انا انزلنا

▪️شیرین شدن زندگی 👈 360 مرتبه یا عزیز زهرا

▪️کارگشایی 👈 7 مرتبه آیت الکرسی – توحید – مزمل – صلوات

▪️رفع وسوسه 👈 360 مرتبه اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

▪️شفای مریض 👈 360 مرتبه یا من اسمه دواء و ذکره شفا

┄┄┅┅✿🍃❀💜❀🍃✿┅┅┄┄

🍏 @Sib365💯
🍏 @Sib365💯

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
الهی آمین چه دعای قشنگی خیلی ممنونم دوست عزیز. انشاءالله با لطف و رحمت خدا پدرتون حالشون خوب خوب بشه

استارتر بیمارتون تو کماست؟؟؟؟

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

اگه دوست داشتی یه سر به این تاپیکم بزن💛

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5402137/معجزززززه-شد-برامونخداااایااااشکرت

از توسل به شهید و معجزه و لطف خدا گفتم😍😍😍

عکسشون صفحه (۱۳) و زندگینامشونم صفحه(۱) گذاشتم

اگه دوست داشتین بگین آدرس پیج شهید رو که خواهراش براش زدن بهتون بدم

بچه ها تاپیک رو بخونید لطفا

یه حاجت بزرگ گرفتم از خدا

شما هم توکل کنید به خداااا

و توسل کنید به شهید عزیز

الهی حاجاتتون روا..آمین💛💛💛

2706