2737
2734
عنوان

مامان های که بچه کلاس اول دارن

185 بازدید | 12 پست

ایا بچه شماهم مثل پسر من چیزی یاد نمیگیره من اینقد نگرانش هستم هرچی میگیم گوش نمیکنه ن صداکشی وبخش کشی یاد نداره جدول دوستی رو یاد نداره اصلا علاقه نداره من نگران اینم امتحان هاش شروع بشه بعد نتونه جواب بده همش فکر بازیه نمیدونم چیکار کنم

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون

خدا به دادت برسه ...من خدا رو شكر فقط خوندنش ضعيفه

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید بدتر است .. اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته ی عدالت این است که همه وقتی برابر می شوند که مُرده اند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

براش کتاب داستان کلاس اولی بخر 

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2731

بخدا اینقد براش تلاش میکنم ولی اصلا به حرفم گوش نمیده

من فرزندي ندارم 

اما گلم بچست و بازي كردن براي سنشه 

از نظرم دسش رو هم با بازي بهش ياد بديد و البته كمي هم در برخي موارد جدي رفتار كنيد 

مثلا بهش بگيد اگه صداكشي پنج تا حرف رو ياد گرفتي بعدش با هم بازي ميكنيم يه ربع 

و كم كم كه عادت كرد لفظي تشويقش كنيد كه شرطي كاري انجام نده !

در من كسي به طور مداوم پريشان است:))
با بازی و شعر و قصه یادش بده

اصلا این چیزا رو گوش نمیکنه فکر کن امروز شوهرم برای دختر کوچیکم رفته اجر بازی گرفته ازصبح پسرم داره بازی میکنه یه بار هم کتابش رو باز نکرده

بخدا اینقد براش تلاش میکنم ولی اصلا به حرفم گوش نمیده

از كلمه هاى ساده شروع كن 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید بدتر است .. اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته ی عدالت این است که همه وقتی برابر می شوند که مُرده اند.
2738
اصلا این چیزا رو گوش نمیکنه فکر کن امروز شوهرم برای دختر کوچیکم رفته اجر بازی گرفته ازصبح پسرم داره ...

طبیعیه پسر من در روز شاید بیست دقیقه بشینه سر درس و مشق بقیه اش پی بازی هستش.تو همون بازی بهش یاد بده

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
اصلا این چیزا رو گوش نمیکنه فکر کن امروز شوهرم برای دختر کوچیکم رفته اجر بازی گرفته ازصبح پسرم داره ...

برای بخش کردن کلمات بازی رباتی انجام بدید یعنی مثلاً مثل ربات حرکت کنید و حرف بزنید و کلمه بخش کنید

از كلمه هاى ساده شروع كن

مثلا وقتی بهش دیکته میگم نمیدونه فلان حرف نقطش پایینه یا بالایه یاجدول دوستی هزاربارباهش کار کردم واصلا یاد نمیگیره

مثلا وقتی بهش دیکته میگم نمیدونه فلان حرف نقطش پایینه یا بالایه یاجدول دوستی هزاربارباهش کار کردم وا ...

من دخترم یه الگو داره مثلا برای ن میگه آها  ن مثل نان و بعد مینویسه ت مثل تاب ... س مثل سیب ب مثل بابا خودم هم یادش ندادم خودش واسه اینکه یادش بیاد اینطور میگه