2726
عنوان

اگ 2000 تا لایک داشته باشم

403 بازدید | 44 پست

ی بنده خداییی گفت اگ 2000 لایک داشته باشی اختیار تاپیکات میاد دست خودت 

بیاید-لایک-کنیم#  

همدیگرو لایک کنیم تا اختیار تاپیکامون بیاد دست خودمون من اگ 2000 تا لایک داشته باشم اولین کاری ک میکنم زرای مفتی ک در اوج جو گیری زدم پاک میکنم  

دوستاتونو-تگ-کنید#  

تمام سعی خودتونوبکنین تا این تاپیک پربازدید بشه و هممون بتونیم تاپیکامونو خودمون حذف کنیم

بعضی ها فقیر زندگی میکنند تا ثروتمند بمیرند  

برا منم لایک کنین دیگه

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کامنتمون ۲۰۰۰تا لایک داشته باشه یا تاپیک؟

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

چرت گفته 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2706