2410
2553
دوستان خوبم به کمکتون نیاز دارم سقط داشتم میخواستم شهریور اقدام کنم ولی منصرف شدم میترس مشکلی داشته باشم بازم سقط شه چون قلبش تشکیل شده بعد مرده در هفته 8 توروخدا بیاین بهم روحیه بدین کسی اینطوری بوده بارداری بعدیش این اتفاق نیوفته؟
باامدن همسرم به زندگیم دنیای دخترانه من زنانه شد وبا امدن پسرم دنیای زنانه من ماذرانه شد ,خدایا شکرت
اره عزیزم نگران نباش منم یه سقط داشتم که اوایل ماه پنج فهمیدم جنین مرده و فقط دوازده هفته رشد کرده بود. علت سقط ایرادی بود که توی عملکرد جفت به وجود اومده بود. بچه سالم سالم بود ولی جفت ! خدا رو شکر الان ماه هشت هستم و یه دختر باردارم. امیدوارم سالم باشه. منم استرس دارم ولی این نباید باعث بشه که عقب بندازی باردار شدنت رو. استرست از بین نمیره مگر با اوردن یه نی نی سالم تپل مپل. عمر دست خداست اگه به این اعتقاد داشته باشی ارومتر میشی.
کسی نیست جواب منو بده؟اگه هستین بیاین خدا خیرتون بده
باامدن همسرم به زندگیم دنیای دخترانه من زنانه شد وبا امدن پسرم دنیای زنانه من ماذرانه شد ,خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
فاطمه جون 1ماه پیش آزمایش وسونگرافیو ومعاینه داخلی انجام دادم همه خوب بود ولی بازم میترسم
بهناز جان واسه تو هم قلبش ایستاد؟چه آزمایشاتی قبل باردازی مجددت دادی؟
2714
مال منم دفعه اول توی 8 هفته رشدش متوقف شده بود و دیگه ضربان نداشت الان خدا رو شکر دارم هفته 30 رو میگذرونم توکلت به خدا باشه که همه چیز فقط و فقط به خواست خودشه
من به خود می بالم که در این عصر یخی ، همسری دارم که دلش آینه خورشید است
مامان پسر جون مرسی عزیزم ان شاا..به سلامتی بچه تو بغل میگیری واسه ماهم دعا کن
عزیزم من تو هفته 12 ایست ضربان قلب داشت و مجبور شدم کورتاژ کنم
صادرات و فروش مستقیم حوله ترک برند لادیک از کارخانه در شهر دنیزلی ترکیه کانال فروش ت ل گ ر ا م حوله لادیک در ایران ladiktowel برای اطلاعات بیشتر و نحوه سفارش با ایمیل در تماس باشید niki.gh@gmail.com
2706