2726

من برای افسردگی وکنترل پرخوری عصبی مصرف میکنم اخلاقم خیلی بهترشده حسابی پرخاشگرشده بودم البته قبلش آسنتراوتوپیرامات ووالپروسدولیتمون مصرف کردم یه سال هیچکدوم اثرنداشت فقط وزنمونجومی بردبالا😑😑😑

Zaheram paris,batenam hiroshima😑fereshteh ham k bashi baz kasi peyda mishe az sedaye bal zadanet khoshesh nemiyad.زندگی روخیلی جدی نگیرته تهش هیچ کس ازش زنده بیرون نمیاد.عکس پروفم خودمم باورش باخودتون😒شنیدین که میگن زیباترین چشمهابیشترین اشک هاروریختن منم یه چشم رنگی ام که میگن چشماش سگ داره 😏اماهمین چشماجزاشک به خودش چیزی ندیده😑😑😑تایکسال پیش آدمایی بودن که براشون میمردم الان نصف همون آدمابرام مردن.یه افسرده ی به تمام معنام آرزویی جزتنهابودن ندارم.خسته ازفردای شکل دیروزم دلتنگ خوشیای نداشتمم .مریض سرطانی داریم امضامودیدین ممنون میشم صلوات بفرستین🙇‍♀️درضمن آقایون درخواست ندن لطفاااااااااااا😑😑😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من برای رفع استرس و اروم شدن مصرف کردم و همچنین رفلاکس معده.. خوب بود بد نبود

دوست خوبم دکتر به من برای استرس داده.منم رفلاکس دارم.شما بهتر شدین؟چه مدت استفاده کردین؟

تکرار همه چیز در این دنیا ملال آور است.امایاد تو مانند نفس تضمین زندگیست..
2728
دوست خوبم دکتر به من برای استرس داده.منم رفلاکس دارم.شما بهتر شدین؟چه مدت استفاده کردین؟

من خوبم اره...

رفلاکس به شدت تحت تاثیر استرس و نگرانی هست

شما استرس و نگرانی رو کنترل کن،رفلاکست هم حل میشه انشالله