2726
عنوان

علائم بارداری بعد از48 ساعت نزدیکی

| مشاهده متن کامل بحث + 717302 بازدید | 277 پست
خوب یلدا جان خودت داری می گی روز نوزده پری هستی ممکنه روز بیست یا بیست و یک پری بارداری برای شما اتفاق بیفته پس داری عجله می کنی و مطمئن باش اگر بری آز بدی فقط تو ذوقت می خوره چون صد در صد جواب منفی هست . آخه هنوز لقاح انجام نشده که بخواد بتات معلوم کنه .
خود دکتر ها می گن از روز ده تا بیست پری یک شب در میان نزدیکی داشته باشین چون ممکنه چندروز بعداز آزاد شدن تخمک هم باردرای اتفاق بیفته . پس فعلا باید سعیت رو تو پروژه ها بکار ببری نه این که بفهمی باردار هستی یانه .
کم کم ده روز دیگه باید صبر کنی تا بتات به بالای سی و پنج . چهل برسه .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بچه ها فعلا هیچ ازمایش یا ماده ای اختراع نشده تا به این زودی بارداری رو مشخص کنه تو 48 ساعت شاید اسپرم تازه وارد تخمک شده واونو بارور کرده به طور کلی هورمون بارداری بعد از 9 روز از لقاح تازه وارد خون میشه وشاید حوالی موعد پریود چیزی نشون بده ولی زودتر از اون نه
وقتی چترت خداست بگذار ابر سرنوشت هر چه می خواهد ببارد.
من 2-3 روز دیگه باید پری شم نمیدونم میشم یا نه دعا کنین نشم بعضی علائمو دارم مثل حالت تهوع خفیف. راستی یه سوال دارم من بعد از نزدیکی دل درد پریودی داشتم تا حالا کم کم زیاد شد ولی یه ساعت میگیره بعد آروم میشه 2 یا 3 ساعت بعد شروع میشه به نظرتون از علائم بارداری میتونه باشه؟
2706