موضوع بحث

علائم بارداری بعد از48 ساعت نزدیکی

250470 بازدید | 181 پست
سلام
من به تازگی اقدام کردم
یه جورایی حولم که بدونم باردارم یا نه
میشه راهنماییم کنید از کجا بدونم که باردارم
ایا ازمایش خون الان جواب میده
اگر راه های سنتی هم بلدین لطفا بگید
1396/01/06
|
03:22
عزیزم آرامش خودته حفظ کن تا از تاریخ پری نگذره نمی شه گفت دقیق مخصوصا اگه فقط 48 ساعت گذشته باشه ... اگه اینقدر استرس داشته باشی نمی تونی نتیجه ای که می خوای بگیری . برای جواب آزمایش خون حتما باید 7 تا 10 روز گذشته باشه ... موفق باشی

فروش ویژه پوشاک و کفش مردانه


تا %60 تخفیف + %15 تخفیف بیشتر با کد: mds-15

یلدا جون اصلا عجله نکن که فقط به ذوقت میخوره. چون ممکنه که منفی نشون بده در حالیکه شما اوایل بارداریت باشه
زندگی شهد گل است که زنبور زمان میخوردش ... انچه می ماند عسل خاطره هاست
پس یلدا جون شما وضعت از من هم خرابتره. منم چند روزی از اقداممون میگذره و خیلی هم دوست دارم که بدونم باردار شدم یا نه. 18 مرداد موعد پریه لعنتیه
زندگی شهد گل است که زنبور زمان میخوردش ... انچه می ماند عسل خاطره هاست
سلام

الان روز چند پری هستی ؟؟؟؟
شاید اصلا هنوز تخمک گذاریت انجام نشده باشه .
از زمان لقاح بتا بالا می ره و هر روز دو برابر میشه . ولی با این استرسی که شما دارین فکر کنم همین باعث بشه اگر تخمی هم لقاح پیدا کرده باشه نتونه به دیواره رحم بچسپه چون دکتر من می گفت خود استرس باعث از بین رفتن نطفه می شه .
بهتره که این قدر استرس نداشته باشی و حداقل یک هفته صبر کنی .
من زمانی که باردار نبود بتام حتی به نیم هم نمی رسید دو دهم بود. معمولا بتا که بالای پنج باشه می شه گفت یک درصد احتمال حاملگی وجود داره .
البته حتی اگر بتا بالاتر هم باشه باز هم تا موعد پری باید صبر کنی چون خیلی وقتها اتفاق می افته که لقاح انجام می شه و بتا حتی به صد هم می رسه ولی چند روز بعداز پری تخم لقاح یافته خود به خود دفع می شه و هیچ بارداری اتفاق نمی افته . پس فقط باید صبر داشته باشی تا از موعد پری بگذره .
تازه اگر اینقدر زود هم متوجه بارداریت بشی زمان دیگه برات نمی گذره .و هر روزش یک سال برات می گذره .
یلدا جان انقدر خودت و عذاب نده ببین خانومی من هر ماه کارم شده بود روز شمردن و پیدا کردن روز تخمک گذاری و ... پدرم در میامد . بعد هم چشم انتظار که کاش پری نیاد و میامد. اما بار آخری از بعد از پری همش سفر بودم و دورم شلوغ. روز تخمک گذاریم و که اصلا یادم رفت, وقتی برگشتم نشستم برای ماه بعد روز شمردن و حساب کردن چون تقریبا مطمین بودم که اون ماه هیچ اتفاقی نیافتاده و دقیقا همون ماه من باردار شده بودم که به شوهرم گفتم این و باید تو کتابای پزشکی بنویسن که بدون حساب کتاب درصد بارداری بیشتره!! فقط هم به خاطر استرس نداشتن اینطور بود. هر چی فکرش و بیشتر بکنی بدتر و سخت تره
خوب یلدا جان خودت داری می گی روز نوزده پری هستی ممکنه روز بیست یا بیست و یک پری بارداری برای شما اتفاق بیفته پس داری عجله می کنی و مطمئن باش اگر بری آز بدی فقط تو ذوقت می خوره چون صد در صد جواب منفی هست . آخه هنوز لقاح انجام نشده که بخواد بتات معلوم کنه .
خود دکتر ها می گن از روز ده تا بیست پری یک شب در میان نزدیکی داشته باشین چون ممکنه چندروز بعداز آزاد شدن تخمک هم باردرای اتفاق بیفته . پس فعلا باید سعیت رو تو پروژه ها بکار ببری نه این که بفهمی باردار هستی یانه .
کم کم ده روز دیگه باید صبر کنی تا بتات به بالای سی و پنج . چهل برسه .
ارسال نظر شما

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت قوانین و مقررات نی‌نی‌سایت می‌باشید