2726
عنوان

زخم دهانه رحم و فریز

| مشاهده متن کامل بحث + 352332 بازدید | 350 پست
سلام به نظر منم اگه زخم دارین فریز کنین و انقدر خودتونو اذیت نکنین . البته همراهش حتما درمان تکمیلی پماد واژینال و خوردن ویتامین ث رو داشته باشین که کاملا خوب بشین .من که ای کارها رو خودم انجام دادم و راضی ام شکر خدا.
خداست تنها مالک آسمانها و زمین ، هر چه بخواهد می آفریند و به هر که بخواهد دختر و به هر که خواهد پسر عطا می کند . یا در یک رحم دو فرزند پسر و دختر قرار می دهد و هر که را خواهدعقیم می گرداند . که او دانا و تواناست.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام بچه ها. من همیشه موقع نزدیکی درد داشتم اونم دکترم قبل ازدواج گفته بود به خاطر خیلی خیلی باریک بودن مجرا ی اونجاس.دیروز رفتم یه دکتر دیگه گفتم درد دارم .معاینه کرد .حین معاینه حس درد شدید داشتم گفتم حس میکنم بدنم پاره شد.گفت نه از قبل زخم داشتی.الان بهم 8تا قرص تینیدازول500داده .4تا قرص دیروز موقع نهار 4تاشم امروز.دیروز که خوردم داشتم میموردم .حس میکردم الان سنگ کوب میکنم.راستی بعد معاینه تا الان خونریزی دارم قبلا نداشتم.خیلی میترسم.راهنماییم کنید .تا حالا اسم این قرص و شنیدید؟
خدایا از اینکه فرشته معصومی را در درونم پرورش دادی تا مرا مادر بخواند سپاسگذارم.
مامان شیوا سلام خواهش میکنم اسم دکترتونم بنویسید.من چند بار دکتر رفتم ولی انقد بد اخلاق بودن فقط واژنمو پاره پاره کردن و آخرش گفت قبلا زخم بودی.
خدایا از اینکه فرشته معصومی را در درونم پرورش دادی تا مرا مادر بخواند سپاسگذارم.
سلام

مامان من بعدازعیدلکه بینی داره رفتیم دکتردیدیم افتادگی رحم داره بازدکتربعدی که رفتیم گفت زخم و عفونت رحم داره

ولی ازمایش نمیتونندبگیرندبخاطراینکه زخم های رحمش خیلی زیاده به محض انداختن دستگاه دررحم خونریزی میکنه یه متخصص دیگه گفت بایدتیکه برداری بشه که مامانم حسابی میترسه چون ترسوندتش از بیماری

حالاتوروخدااگرکسی اطلاعاتی داره درباره ی اینکه ایامامانم رحمش باعسل خوب میشه چون من اینوخوندم مامانم خیلی امیدوارشده

توروخدااگرمیدونیدراهنمایی کنید

مامانم خیلی استرس داره و درضمن خیلیم ترسوهه

اگرنیلوفرجان یاخانومای دیگه عسل یاراه کاری بلدیدبگید

چون به هیچ وجه مامانم تیکه برداری نمیره و میترسه

من اینوهرثانیه میام نگاه میکنم تاببینم کی جواب سوال منومیده

ممنون

التماس دعا
سلام

مامان من بعدازعیدلکه بینی داره رفتیم دکتردیدیم افتادگی رحم داره بازدکتربعدی که رفتیم گفت زخم و عفونت رحم داره

ولی ازمایش نمیتونندبگیرندبخاطراینکه زخم های رحمش خیلی زیاده به محض انداختن دستگاه دررحم خونریزی میکنه یه متخصص دیگه گفت بایدتیکه برداری بشه که مامانم حسابی میترسه چون ترسوندتش از بیماری

حالاتوروخدااگرکسی اطلاعاتی داره درباره ی اینکه ایامامانم رحمش باعسل خوب میشه چون من اینوخوندم مامانم خیلی امیدوارشده

توروخدااگرمیدونیدراهنمایی کنید

مامانم خیلی استرس داره و درضمن خیلیم ترسوهه

اگرنیلوفرجان یاخانومای دیگه عسل یاراه کاری بلدیدبگید

چون به هیچ وجه مامانم تیکه برداری نمیره و میترسه

من اینوهرثانیه میام نگاه میکنم تاببینم کی جواب سوال منومیده

ممنون

التماس دعا
وایییییییییی نه. تو بارداری که فریز نمی کنن. تازه اگه مشکل و زخم و عفونت باشه اغلب اوقات بارداری پیش نمی ره و سقط می شه. توی بارداری معاینه واژینال هم انجام نمی شه چه برسه به فریز.
2706