2726

سلام

از وقتی خالم فوت شده همش خوابشو میبینم نمیدونم چیزی ازم میخواد چطوره

امشب دیدم با اینکه میدونم فوت شده بهش گفتم خاله پول میخوای گقت اره بهش بیست تومن دادم. و اونم گرفت 

بعد ب دختر عموم گفتم اونکه مرده پولو میخواد دیگه چیکار گفت اون ک نمیفهمه اما یادش میفته ک تو بهش پول میدادی قبلا بغض میکنه و گریه میکنه ب یادتون 

اخه من گاهی بهش کمک میکردم

اینم بگم تو همون جا ک خالم بود مراسم ختم ی نفر بود ک داشتن خیرات میکردن ب من غذا نرسید و میگفتن شرمنده و... 

بنظرتون تعبیرش چیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صدقه بنداز 

توخواب میگن به مرده یه چیزی دادن خوب نیست یه صدقه بدخ 

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
2728
چند روز پیشم خواب چند تا مرده رو دیدم ک کناره هم بودن خیلی عجیب فکر میکنم ب زودی قراره بمیرم

سلام خوب هستین استاتر مهربون.ببخشید ولی

از آشناهامون ختم قران با هزینه کم انجام میدن برای تامین هزینه های خودشون ودرمان پسرشون که اوتیسمه.

اگر کسی از اطرافیانتون نیاز داشتن خوشحال میشم کمک کنم ومعرفی کنم.

هر جز هفت هزار هدیه میگیرند ودرپایان ختم روضه برای متوفی می خونن .

صدقه بنداز  توخواب میگن به مرده یه چیزی دادن خوب نیست یه صدقه بدخ

میدونم 

اینم بگم مامانم بخاطره پسرخاله هام ک اذیت میکردن رفت امد نمیکرد حتی مراسمش نرفت منم نرفتم اما بابام و خواهرم رفت 

2706