2733
2734
عنوان

خانومای متاهل لطفا کمک

175 بازدید | 22 پست

سلام خانوما من 6 ماهه باردارم اوایل با اینکه ویارم بشدت بد بود ولی اوضاع روحیم خوب بود. اما الان ی سه هفته ایی میشه اصلا حالم خوش نیست. ی سری اتفاقاهم افتاد ک بدتر شدم. مثلا احساس میکنم همسرم بهم توجه نمیکنه البته تا حدی این حسم درسته اما یکم بزرگش کردم یا اصلا حال حوصله غذا و اینا ندارم کم اشتهاتر شدم گوشه گیر بی حوصله مخصوصا رابطه جنسی مون کم شده همسرمم چندان تلاشی نمیکنه نمیدونم سرد شده یا از بی حوصلگی منه ک نمیاد نزدیکم همش دنبال بهانه برا دعوام بی خودی قهر میکنم دیگه خسته شدم چیکار کنم بهتر بشم. 

دارم داغون میشم 

خدایی تو ماه ۶ بازم میخواین تعدادرابطه هاتون زیاد باشه🙄🙄🙄

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ما تا آخر رابطه مون رو داشتیم😁😁😁

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2738

نمیدونم عزیزم .من کلا تو بارداری همش ی گوشه افتادم بیچاره شوهرم اگه نمیگفت نمیخندید خونه جهنم میشد .هر چند اون با اه و ناله های من بیشتر عذاب میکشه .چون من فقط دارم درد زجرای بارداری رو میکشم .اما مردها با بیرون و کار  و فلانم سر وکله باید بزنند .گرونی و همه چیزم روش .درک کن همسری رو .الان ب اخرای بارداری ام رسیدی اونم استرس گرفته

ما تا آخر رابطه مون رو داشتیم😁😁😁

خدا قوت 

🤣

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 

والا من دفه اولمه باردار شدم اونم ناخواسته اطلاع زیادی ندارم ولی رابطه یکی از مشکلاتم هس یجورایی افسرده شدم طبیعیه؟؟ 

2706