2737
2734

خودم بگم منطقه مانیست البته شنیدم نبات میزارن تو شورت عروس بعد عقد میریزن تو چای داماد بیچاره...ک محبتشون زیاد شه...

خودم...خواهرم...شوهر خواهرم....برادرم...زن برادرم.....برادر شوهرم...بهترین دوستام....بهترین افرادی که میشناسم....همکارام....همه کادر درمانیم....خسته ایم....نا امیدیم....لطفا توخونه بمونید...و اگر بیرون میرید ماسک بزنید...این فکر لعنتی که هر لحظه ممکنه یکی از این عزیزان رو از دست بدم....جهنم زندگی منه....لطفا هیزم به آتشی که در ذهن من روشن است نگذارید.‌‌.😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فیلمش و دیدم

زن های فامیل میشنن پایین تخت عروس داماد جیغ دست تا اونا کارشون تمام بشه:/  

خدا هر چی رسم و عقیده و اعتقاده مزخرفه نابود کنه!

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
2738

عروس اذیت نمیشه نبات تو شورتشه؟🤔🤣🤣🤣

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….

یه منطقه ای میشناسم اسمشم نمیگم اگه وسط عروسی خیلی جوگیر بشن میرن بالا میز یا موقع رقص صندلی و اینارو هم بلند میکنن

اینجاست که میگن آدمو سگ بگیره ولی جو نگیره

اگه آخر یه بحث جدی به نام کاربری من که فقط محض شوخی هست متوسل بشی،یه احمق به تمام عیاری  
عروس اذیت نمیشه نبات تو شورتشه؟🤔🤣🤣🤣

چ میدونم فک کن از اون چوب دارا باشه...یا شاخه نبات کامل...

خودم...خواهرم...شوهر خواهرم....برادرم...زن برادرم.....برادر شوهرم...بهترین دوستام....بهترین افرادی که میشناسم....همکارام....همه کادر درمانیم....خسته ایم....نا امیدیم....لطفا توخونه بمونید...و اگر بیرون میرید ماسک بزنید...این فکر لعنتی که هر لحظه ممکنه یکی از این عزیزان رو از دست بدم....جهنم زندگی منه....لطفا هیزم به آتشی که در ذهن من روشن است نگذارید.‌‌.😔
2706