2726

سلام خوبید مامانا

قد و وزن دخترای گلتون و میگید؟

خدایا شکر به خاطر فرشته های کوچولوم هانا جون و آریا جون

قد دخترت چنده

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من یه دختر مداد😅 دارم ولی متولد ۹۷ دو سالشه ۱۰۵ لباساش همه کوتاهه .دریغ از یذره گوشت بگیره

پسر منم متولد اردیبهشت ۹۷ ولی ۹۰ سانته چیکار کردی انقدر بلند شده

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
من یه دختر مداد😅 دارم ولی متولد ۹۷ دو سالشه ۱۰۵ لباساش همه کوتاهه .دریغ از یذره گوشت بگیره

عزیزممم چه خوب که قدش بلنده😍😍

خدایا شکر به خاطر فرشته های کوچولوم هانا جون و آریا جون
حدودا ۱۳۳

خواهرزادم پسره متولد ۸۸ قدش ۱۵۰

پسر منم متولد اردیبهشت ۹۷ ولی ۹۰ سانته چیکار کردی انقدر بلند شده

من جتی یه شبم مولتی ویتامین و اهن و یادم نرفته تغذشم سالمه اصلا تنقلات نمیخوره همیشه خودمونم اب پز و کبابی میخوریم.بعد ۶ ماهگی ویتانین دیشو قطع نکردم کردمش هفته ای دوبار ویتامین دی تو رشد قد موثره و از همه مهم تر ارثیا باباش و عموااش همه ۱۹۶ ۱۹۷ هستن. قد تودد پسرت چند بود

روانشناسی کودک
من جتی یه شبم مولتی ویتامین و اهن و یادم نرفته تغذشم سالمه اصلا تنقلات نمیخوره همیشه خودمونم اب پز و ...

اها ماشالله بهش. من هیچکدوم اینارو متاسفانه رعایت نکردم. قد تولد تو ۳۴ هفتگی که بدنیا اومد ۴۵ بود یکماهگی شد ۵۰ 

2706