2703
2553

ممنون میشم جواب بدین

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙
خیر

خیلی ممنون

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
خیر 

خیلی ممنون

نماز واجب رو نمیشه نماز مستحب رو میشه

باز از مرجع تقلیدتون سوال بپرسین

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
2714
نماز واجب رو نمیشه نماز مستحب رو میشه باز از مرجع تقلیدتون سوال بپرسین

خیلی ممنونم

نماز مستحبی بنظرم میشه ولی یومیه نه

خیلی ممنونم 

خیلی ممنون

من کوچولوبودم نمازمیخوندم بعدمهمانی بوددایی بابام گفت برای منم بخون منم خوندم بعدکه بلندشدبخونه گفتم من به ازطرف شما خوندم همه خندیدنداین خاطره نمازخیلی خنده دار بود

من کوچولوبودم نمازمیخوندم بعدمهمانی بوددایی بابام گفت برای منم بخون منم خوندم بعدکه بلندشدبخونه گفتم ...

واقعا خوش ب حالتون ک از کوچیک نماز میخوندین☘☘

منظورتون نماز مستحبی یا واجب؟ 

من برای سلامتی مادر نماز هدیه میکنم، برای شادی روح پدرم نماز میخونم برای عاقبت بخیری برادرم و بچه هام هم میخونم. 

حال خوبیه

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

لطفا اگر مایلید تاپیک توی امضام سر بزنید

قصد داریم یه عادت خوب به زندگیمون اضافه کنیم

هر کی پایه است بسم الله

بفرمایید گروه تلاوت روزانه قران حتی یک صفحه.ختم قران سوره به سوره هم داریم با مهلت یک هفته تل گرام@quraan_gp
2706