2726
خیلی سخته بخدا چطوری شروع کنم که دوباره نکشم

کم کم شروع کن میتونی باور کن

من پایان این تاریکی را دیده ام، روشنایی در راه است. اشک هایت را نگه دار برای گریه های از سر شوق.همه ی دنیا فدای سر پسرک یا دخترک  نازم(البته هنوز به دنیا نیومده خخخ خدایا من و عشقم رو بیشتر از این معطل نکن دیگه قربونت برم به ستوه اومدیم گناه داریم خب )یه عده از تو متنفر هستن،این برای این نیست کـه تو کاری کردی کـه کينه دارن،دلیلش اینه کـه تمام کارهایی کـه اون‌ها آرزوش رو دارن تو داری انجام میدی!(یه صلوات برام میفرستی مهربون که عید۱۴۰۳ به حاجتم برسم💔) جواب دندون شکن خیلی دارم اما سکوت میکنم چون ۱_ اعصاب خیلی مهمه و میزارم خدا برام بجنگه ۲_ نمیخوام دلی بشکنه از حرفا و کارام .هر شب دو دقیقه با خدا حرف بزن؛  هر روز ب کام تو رقم خواهد خورد.اجازه نده هیچ کس پاشو رو رویاهات بزاره  ناشنوا باش وقتی که__ به آرزوهات میگن محال شاد باش و بخند :) بزار بفهمن قوی تراز دیروزی ⁦( ◜‿◝ )♡⁩  هرچی طوفان زندگیت بزرگتر باشه رنگین کمون بعدش قشنگ تره. زندگی مثل بادکنک میمونه اگه رهاش نکنی هیچوقت نمیفهمی تا کجا میتونه اوج بگیره( لطفا همو دوست داشته باشیم تا دنیا جای قشنگ تری بشه.خوش باش که هر که راز داند*داند که خوشی خوشی کشاند،،،، ،،،شیرین چو شکر تو باش شاکر*شاکر هر دم شکر ستاند (فعلا باید خودمو با شرایط جدید به وجود اومده وفق بدم تا ببینم چی پیش میاد.برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین هایی.اما هنوز تموم نشده.باخبر باش پس از ظلمت این چند صباح صبح دولت بدمد شادی ما پشت در است.اعتماد به نفس بالا داشتن یعنی روی خودت زوم کنی نه دیگران.هرروزم که دنیا یه خوابی برای ادم میبینه ماشالله.سخت نگیر(هر چی که سخت بگیری بازم خودت اسیری)منعطف باش.خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همینو میگم چند روز اول و چکار کنم خیلی وابسته ام

من روزی ۳ بار میکشیدم باورت نمیشه چقدر پول تنباکو و ذغال دادم.بعضی وقتام از پول لباس یا قسط وامم میزدم تا قلیونم به راه باشه. یه روز در میونم با دوستم سفره خونه بودم. فک کنم خدا دلش به حالم سوخت. البته الان کامل ترک نکردم هر ماهی دوهفته یبار میکشم 

اتفاقا مردا اصلا پیچیده نیستن بهت زنگ نمیزنه؟ دوست نداره🤌 سر قولش نمیمونه؟ دوست نداره👎رفتاراش تناقض داره ؟ یکی دیگه رو داره👎 فقط وقتی کارت داره زنگ میزنه ؟ داره ازت استفاده میکنه👌 الکی دعوا درست میکنه ؟ داره بهت خیانت میکنه💯 روت سرمایه گذاری نمیکنه ؟ چون فکر میکنه ارزششو نداری👌‏ با خانوادش آشنات نمیکنه ؟ فرد مورد نظرش نیستی بیش‌تر از پنج ساله باهاش بدون حلقه و ازدواج؟ هنوز داره دنبال فرد مورد نظرش میگرده🤙 مردا با رفتارشون حرف میزنن نه با کلمات🤌
2728
من روزی ۳ بار میکشیدم باورت نمیشه چقدر پول تنباکو و ذغال دادم.بعضی وقتام از پول لباس یا وامم میزدم ت ...

خوش بحالت من قراره از فردا ترک کنم انقد استرس دارم تبخال زدم فکر کنم داغون میشم

کار بر قدیمی ام  

اگه تونستی قلیونتو ببر خونه نفر بذار

فردا اگه رفتی تو ترک به خودت تلقین کن که تو مسافرتی یا یه جایی هستی یا یه ازمایشی داری ک نباید قلیون بکشی 

بعد به خودت وعده بده اخر هفته میکشی 

اتفاقا مردا اصلا پیچیده نیستن بهت زنگ نمیزنه؟ دوست نداره🤌 سر قولش نمیمونه؟ دوست نداره👎رفتاراش تناقض داره ؟ یکی دیگه رو داره👎 فقط وقتی کارت داره زنگ میزنه ؟ داره ازت استفاده میکنه👌 الکی دعوا درست میکنه ؟ داره بهت خیانت میکنه💯 روت سرمایه گذاری نمیکنه ؟ چون فکر میکنه ارزششو نداری👌‏ با خانوادش آشنات نمیکنه ؟ فرد مورد نظرش نیستی بیش‌تر از پنج ساله باهاش بدون حلقه و ازدواج؟ هنوز داره دنبال فرد مورد نظرش میگرده🤙 مردا با رفتارشون حرف میزنن نه با کلمات🤌
اگه تونستی قلیونتو ببر خونه نفر بذار فردا اگه رفتی تو ترک به خودت تلقین کن که تو مسافرتی یا یه جایی ...

خونه مامانمم میخوام قلیونو نبرم خونه خودم ولی فکر میکنم خیلی کلافه میشم به نظرت ببرمش یا نه میترسم 

کار بر قدیمی ام  
خونه مامانمم میخوام قلیونو نبرم خونه خودم ولی فکر میکنم خیلی کلافه میشم به نظرت ببرمش یا نه میترسم&n ...

ببر خودتو خلاص کن، خلااااص 

جدی میگم ببرم بهتره یا بمونه 

بخدا ببر بمونه وسوسه میشی

چطوری ترک کردی

چطوری نداره والا

نمی‌دونم منظورتون رو

من بهش وابستگی نداشتم....

ببینید قدیما خوشم می‌آمد ....سرگرمی خوبی بود...

ولی خب ب خودم میگفتم تو ذهنم میدونستم چقدر ریه هام داغون میشه...قلب و ریه رو سیاه می‌کنه...

با کشیدنش ب چیزی نمی‌رسم...هیچ خوشی نداره

یه چیز بیخوده

خیلی راحته ترکش ..

باید ببینی علت اینکه نمیتونی ترک کنی چیه

دوستات...خانوادت..همسر ..چ می‌دونم خوشی داره...تفریحته..هرچی هسته اون عامل رو حذفش کن

خیلی راحته....استارت ترکو بزن

بعد یه مدت دیگه اصلا سراغش نمیری ..بوشو بشنفی ..راهتو کج می‌کنی ک ک تو دل و دماغت نره😊

2706