2733
2739
عنوان

طرزتهیه ژله کارامل

525 بازدید | 24 پست

خانمای گل سلام 

من دسر کرم کارامل فرمندو خریدم 

باتوجه ب دستور روش ک گفته بود با۲تا لیوان شیر رو شعله ترکیب کنید بعد سسش و بریزیم و بذارم بخچال ولی خانوما برای من ی روز موند نبست سفت نشد علت چیه؟؟؟؟

کارامل فرمند اصلا طعمش خوب نیست

وقتی با شیر سرد قاطی کردی بزار رو حرارت تا بحوشه بعد بریز تو ظرفت زودم میبنده

تیکر رسیدن ب هدف  💗💗💗وزن شروع ۹۴.۹۰۰ 😐♡وزن هدف اول ۶۴ 😄🇨🇦 ♡ وزن فعلی ۷۲♡ من ب آرزوهام قول رسیدن دادم ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کارامل فرمند اصلا طعمش خوب نیست وقتی با شیر سرد قاطی کردی بزار رو حرارت تا بحوشه بعد بریز تو ظرفت ز ...

ببین من بادوتا لیوان قاطی کردم گذاشتم بجوش اومد یکم خنک شد ریختم تو قالب ولی شل شل بود دفعه اولم بود

2728
ببین من بادوتا لیوان قاطی کردم گذاشتم بجوش اومد یکم خنک شد ریختم تو قالب ولی شل شل بود دفعه اولم بود

گلم منم ییار درست کردم تا یک هفته هم نگرفت نمیدونم چ مرگش بود

من ریخته ام در رگِ توشیره جان؛هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان ؛ این همنفسی چه حس و حالی دارد؛درپیکرمن دوقلب دارد ضربان❤
2738
اهان ینی قشنگ قل بخوره؟؟بعد خنک بشه بریزم تو قالب؟؟

اینو از ابجیم میپرسم بهت میگم چون اون خیلی زیاد درست میکنه فرمندو..‌من خودم درست کردم نبسته بود ابجیم گف چون شیر سرد شده بوده .بعد اونایی ک نبسته بود ریختم تو فنجون قاشق کوچیک هم گذاشتم داخلش مثل بستنی شد خوردم خیلی خوب شده بود

2706