2737
2734
عنوان

الان یک آرزو دارم

83 بازدید | 6 پست

سیستم سامانه مادل  کلا قطع شه میانترمم لغو بشه ای خداااااااااااااا هرچی خوندم هیجی  یادنگزفتم فقط این سیستم بترکد کار تمام است

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

سلام خانمی اول صبح این انرژی منفیا چیه، پاشو دست و صورتت رو بشور یه لیوان چای داغ بخور یه موزیک ملایم گوش کن با توکل به خدا و تلاش خودت امیدوارم موفق باشی 🌺😍💛

توی این روزهایی که زندگی دشوار شده، ملاحظه همدیگه رو بکنیم✨💙
سلام خانمی اول صبح این انرژی منفیا چیه، پاشو دست و صورتت رو بشور یه لیوان چای داغ بخور یه موزیک ملای ...

نمیتونم دارم سکته میکنم ولی به نظرم استاد یک اشتباهی کرده توسایت ای بزنه و نتونه بهمون دسترسی  بده خدایا 

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانمی اول صبح این انرژی منفیا چیه، پاشو دست و صورتت رو بشور یه لیوان چای داغ بخور یه موزیک ملای ...

اخه ببین الان باید یک لینک غیر فعال باشه بزنه مثلا شما ساعت  ۱۰ میانترم قابل دسترسی  هست که  اون الان نیست فقط یک فولدره  بدون تایم الهی بترکه نشه خداااااااا

2728
نمیتونم دارم سکته میکنم ولی به نظرم استاد یک اشتباهی کرده توسایت ای بزنه و نتونه بهمون دسترسی   ...

همینطوری در مقابل سختی ها بخوای با دعا پیش بری و هیچ کاری نکنی به هیچ جا نمیرسی خواهر، 

پاشو با یه نفس عمیق بجنگ باهاشون

توی این روزهایی که زندگی دشوار شده، ملاحظه همدیگه رو بکنیم✨💙
همینطوری در مقابل سختی ها بخوای با دعا پیش بری و هیچ کاری نکنی به هیچ جا نمیرسی خواهر،  پاشو ب ...

اولا که  کاری کردم بعدم که خدا روشکر به خیرگذشت