2733
2734
عنوان

محتاجم ب دعاتون دوستای گلم

92 بازدید | 17 پست

سلام آبجیا 

لطف میکنید برای رفع مشکل بابام دعا کنید 

يس☘️☘️
إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَن يَقُولَ لَهُ كُن فَيَكُونُ
ﺷﺄﻥ ﺍﻭ ﺍﻳﻦ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﭼﻮﻥ ﭘﺪﻳﺪ ﺁﻣﺪﻥ ﭼﻴﺰﻱ ﺭﺍ ﺍﺭﺍﺩﻩ ﻛﻨﺪ ، ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺁﻥ ﻣﻰ  ﮔﻮﻳﺪ : ﺑﺎﺵ ، ﭘﺲ ﺑﻲ ﺩﺭﻧﮓ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﻣﻰ  ﺷﻮﺩ .(٨٢)

ممنون از دلای پاک و صافتون 

خدا خیرتون بده🙏🌺☘️

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الهم صل الله محمد و آل محمد

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

برای منم دعا کن راحت باردار بشم ی دختر گل

و مثل قبل دوران بارداری بدی نداشته باشم و بچه نارس نشه😔

خدا از صدقه سر شما حاجت منم بده 

پروردگارا مرا بخودم وامگذار🌸
صدتا صلوات برای حاجت دل شما وپدر نازنینت میعرستم

عزیزم 

ممنون دوست خوبم 

برات سوره قدر میخونم تا خوشبخت باشی

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
2738

خوندم صلواتم فرستادم ان شاالله مشکل باباتون حل بشه لطف شما برای حل شدن مشکل عشقم دعا کنید صلوات بفرستید

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
برای منم دعا کن راحت باردار بشم ی دختر گل و مثل قبل دوران بارداری بدی نداشته باشم و بچه نارس نشه😔 ...

عزیزم 

ان شااله حاجت دلت برآورده بشه 

عزیزم برات قدر میخونم

خوندم صلواتم فرستادم ان شاالله مشکل باباتون حل بشه لطف شما برای حل شدن مشکل عشقم دعا کنید صلوات بفرس ...

🙏☘️☘️☘️چشم گلم

ان شاءالله هم مشکل اش حل بشه هم خونه دار بشی عزیزم😊

عزیزم ممنونم 

خدا همیشه یارت گلم

انشالله ك مشكل پدرت حل بشه  اللهم صَل علي محمد و ال محمد  التماس دعا

ممنونم عزیزم 

حاجت روا بشی💙🙏

ان شاا... حل بشه شما هم به نیت من برای برگشت معشوقه ام بخوانید

ممنونم 🙏💙☘️

ان شااله هر چی ب صلاحتونه همون بشه 

مشکل شما و معشوقه هم حل بشه

2706