2733
2734
عنوان

💚 شروع سوره الرحمن ازفردا۴دی ۹۹💚دوستانی ک تگ میشن بیان🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 1159 بازدید | 268 پست
سلام ..چندروز دیگه از چله مونده ؟من ازاون روز میخوندم ولی بعضی روزا فراموش میکردم قضاشو میخوندم به ن ...

سلام عزیزم یازده روز دیگه مونده ولی من اولش تاکیدکردم ک فراموشتون نشه چون مدیون میشید،،حالا بازم خداروشکر ک قضاشو خوندی ولی دیگه این چیزیه بین خودت و خدا

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ختم روز30به نیت سلامتی وفرج صاحب الزمان وعاقبت بخیری و حاجات قلبیه محدثه خانم💚

التماس دعا 💚🙏

اللّهمّ صلّ علی فاطمهٔ و أبیها و بعلها و بنیها [و السّرّ المستودع فیها] بعدد ما أحاط به علمک.

@قلب_شیشه_ای۰۰

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍

ختم روز30به نیت سلامتی وفرج صاحب الزمان وعاقبت بخیری و حاجات قلبیه محدثه خانم💚

التماس دعا 💚

خوانده شد ان شا الله همگی به لطف خدای مهربون به حاجت هامون برسیم

https://harfeto.timefriend.net/16297043150045
2738
سلام عزیزم یازده روز دیگه مونده ولی من اولش تاکیدکردم ک فراموشتون نشه چون مدیون میشید،،حالا بازم خدا ...

سلام ..اها درسته ولی من فکر کردم هرروز هرکس به نیت حاجت خودش بایدبخونه خب اینجوری مدیون کسی هم نبودیم اگ یادمون میشد  ...شما یه لطفی بکن براینکه کسی مدیون نشه روز اخر اعلام کنین به دوستان که اگر کسی به هر دلیلی فراموش کرده یا حالا هرچیز دیگه ای خانوما راضی باشن 

اللهم عجل الولیک الفرج .الهی هیچ کودکی مریض و بی سرپناه وگرسنه نباشه آمین .اللهم صلِ علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم

@یا_رقیه    

ختم روز31به نیت سلامتی وفرج صاحب الزمان وعاقبت بخیری و حاجات قلبیه فاطمه زهرا خانم💚

التماس دعا 💚🙏

اللّهمّ صلّ علی فاطمهٔ و أبیها و بعلها و بنیها [و السّرّ المستودع فیها] بعدد ما أحاط به علمک.

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ختم روز31به نیت سلامتی وفرج صاحب الزمان وعاقبت بخیری و حاجات قلبیه قاطمه زهرا  خانم💚

التماس دعا 💚

خوانده شد

ان شا الله همگی به لطف خدای مهربون به حاجت هامون برسیم

https://harfeto.timefriend.net/16297043150045
2706