2726
عنوان

عمل بینی و ارتودنسی

406 بازدید | 15 پست

خانما به نظرتون بذارم بعد تکمیل ارتودنسی بینیمو عمل کنم؟۶ ماه از ارتودنسیم گذشته میتونم بینیمو عمل کنم ولی میترسم اوضاع سخت بشه برام، اگه تجربه اشو دارید لطف کنید راهنمائیم کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خوشبحالتون اینهمه پول ازکجامیارین؟عمل پشت عمل

من همچین پولی ندارم عزیزم همه چیزی که دارم به لطف پدرو مادرمه که سلامت و جوونیشونو دادن واسه آسایش و رفاه ما،الان تنها چیزی که به دست آوردن پا و کمر داغون شده اس با این حال بازم بابام داره کار میکنه که تو آسایش باشیم این همه پول این طوری به دست اومده شمام اگه دلت میخواد میتونی شروع کنی

اره کلا خیلی خوب میشه من چون تو سن ۱۲تا۱۶ ارتودنسی کردم خیلی به قیافم نمود داشت

خواهرم خیلی تغییر کرده تو این یک سال البته اون دندوناش خیلی بهم ریخته بود و فکش خیلی کوچیک،ولی من تنها مشکلم دوتا از دندونایه نیش فک بالا و پائینم بود که یه ذره نامحسوس کج شده بود اونم به خاطر دندون عقلایه لعنتی ولی باز دلم طاقت نیاورد ارتودنسی انجام دادم

من همچین پولی ندارم عزیزم همه چیزی که دارم به لطف پدرو مادرمه که سلامت و جوونیشونو دادن واسه آسایش و ...

خداحفظشون کنه برات گلم ولی منم مادرپدرم همین شرایطو دارن وخودمم خیلی تلاش کردم ومیکنم اما نمیشه،حسرت یه ارتودنسی 25ساله رودلمه

تانگفتم لایکم نکنین لطفا،مرسی😎
2706