2737
2734
عنوان

هرچی میخونم تو ذهنم نمیمونه

54 بازدید | 10 پست

سختمه بابغض و اشک میخونم همش نگرانم غیر از این فصل فصل یک مونده کامل دو و چهار هم یکم  ازشون مونده امیدوارم که برسم هرچند هیچی حالیم  نمیشه ولی  بهتر از هیچی نخوندن هست مگه نه؟ لطفا  برام دعا کنید به خیر بگذره پای کتابم اومدم ۵ دقیقه هواخوری هی نگید برو بخون گوشی رو بزار  کنار

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
گوشی رو بذار کنار بشین بخون

بشین بچه بقم گرفتع 

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
چون استرس داری جیزی تو ذهنت نمیمونه

نمیدونم میترسم تمام نکنم 

2738
نهایت یه شب تا صبح بیدار باش

ته دلم خیلی  خالیه من تا صدبار دوره نکنم دلم آروم نمیشه چون میدونم این زیاده و نمیرسم استرس دارم هیچ غصمم گرفته 

ته دلم خیلی  خالیه من تا صدبار دوره نکنم دلم آروم نمیشه چون میدونم این زیاده و نمیرسم استرس دار ...

سلام دوست گلم. کمی استرس برای امتحان خوب و ضروری هست اما بیشتر از اون باعث کم شدن تمرکز میشه. توصیه میکنم درس خوندن نهایتا 1 ساعت و ده دقیقه استراحت باشه. از نوت برداری هم غافل نشو نکات مهم رو خیلی مختصر بنویس بعدا برای مرور خیلی باعث افزایش سرعت مرورت میشه