2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چون ما یبار اولا بردیم مشکلی نداشت اما گفت پایان سه ماهگی هم بیارش الان پیام اومده امروز بیارش واجبه ...

من بجز بیمارستان یک بار دیگه خودم بردم، 

الانم 5ماهش هست

خب وقتی بردی تست چی گفتن بهت؟؟

چون ما یبار اولا بردیم مشکلی نداشت اما گفت پایان سه ماهگی هم بیارش الان پیام اومده امروز بیارش واجبه ...

ما تو بیمارستان گفتن مشکل داره ببر فقط یه بار بردم گفت خوبه تا یکسالگی نمیخواد 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
یه بار تو بیمارستان انجام دادن یه بار هم خودمون بردیم

پس چرا به ما گفت بیار

البته سر دخترم سه بار بردیم چون تو گوشش نمیدونم چی داشت از زایمان واینا تا رفع شه بردیمش

اما برا پسرم گفت مشکلی نداره پس نبرم هان؟

2738
پس چرا به ما گفت بیار البته سر دخترم سه بار بردیم چون تو گوشش نمیدونم چی داشت از زایمان واینا تا رف ...

نه دیگه پسر منو گفت مشکلی نداره نمیخواد تا یکسالگی انجام بدی 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
من بجز بیمارستان یک بار دیگه خودم بردم،  الانم 5ماهش هست خب وقتی بردی تست چی گفتن بهت؟؟

گفتن خوبه مشکلی نداره

اما مایان سه ماهگی بیارش

گفت خودبخود سیستم بهتون وقت میده برا ویزیت

اینقد الکی بچه هارو دکتری نکنید خداوکیلی دلتون میاد تو این وضعیت😐😐یبار کفایت میکنه وقتی بردی و سالم بوده اصلا نیاز نیس دوباره ببری

کلا همه‌ ی سیاه سفیدا خوبن؛مثل پنگوئنا،پاندا ها،برف لای موهات،چشمات......
گفتن خوبه مشکلی نداره اما مایان سه ماهگی بیارش گفت خودبخود سیستم بهتون وقت میده برا ویزیت

خب اره چکاپ مرتب میگن بیارید ولی وقتی شنواییش اوکی بوده جای نگرانی نیست و توی این کرونا بازار منم دیگه نبردم

سه ماهشه نبردمش . انقد بخاطر زردی و رفلاکس و مجرای اشک و جای واکسن پ ث ژ و ...بردم دکتر و بیمارستان دیگه ب اینو یادم نبود .ولی بنظرم دخترم مشکلی نداره . بهداشتم گف خودتون حواستون باشه ب شنوایی و عکس و العملاش

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️
2706