2733
2734

یه تاپیک الان دیدم حالم بد شد از ذلیل بودن بعضی از هم جنسای خودم ....خیانت میبینن بعد میگی چرا موندی تو اون زندگی ؟ میگه کسی پشتم نیست و حمایتم نمی کنه یا میگه حرف مردم 😐😑 تا حالا با خودتون فکر کردید که اگه یه مرد از طرف زنش خیانت ببینه هرچند فقط در حد چت باشه میگه کسی حمایتم نمی کنه و پشتم نیست ؟ میگه حرف مردم ؟ حتی میگه بچم چی میشه ؟ بعد میگن چرا برای زن ها ارزش قائل نیستن ؟ چون زن ها خودشون برای خودشون ارزش قائل نیستن . برای اینکه تاپیکم طولانی نشه الان توی پست داستان طلاق یکی از دوستای خانوادگیمونو براتون میگم که تازه شنیدم

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بذار 

تو صفحه سوم این تاپیک با اسکرین روش گذاشتن عکس لینکی هست  اگه به دردتون خورد واسه من یه صلوات بفرستین بلاخره منم خاله شدم🤩                                                                از محبت خارها شاخ میشوند😒اون قدیما بود گل میشدن😏.        مثل دریا باش آشغالارو پس بزن🌊.                                             حوصله بحث منطقیو داری ریپ بزن ولی اگه میخوای حرفتو به کرسی بنشونی من حوصلتو ندارم😒  
2738

خانمی بود که درس نخونده بود هنری نداشت سن کم داده بودنش شوهر 

کتکش میزد جلو چشمش زن صیغه ای میاورد خونه 

هیچ حامی نداشت میگفت طلاق بگیرم باید برم تو خیابونها بخوابم 

بقول مامانم هیچ زنی خیانت رو تحمل نمیکنه اگه پشت و پناه داشته باشه

سالی می گذرد و سالِ دیگری از راه می رسد و همه چیز در تو زشت تر و پلیدتر می شود "وطنم"...محمود درویش

هی نگید قضاوت خیانت هیچ توجیهی نداره فقط ضعفه موندن تو اون زندگی این نظر منه البته چون اینجوری بهم یاد دادن و تربیت شدم 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
2706