2737
2734
عنوان

تیرویید نوزاد

95 بازدید | 10 پست

سلام خانما.دخترم نارسه.۷ماهه بدنیا اومده.تو بیمارستان ازش ازمایش گرفتم گفتن یکم تیروییدش بالاس.بعد ازمایش سوم و چهارم تو یک ماهگی هم گفتن یکم بالاس.بار پنجم تو دوماهگی گفت طبیعیه.الانم ک ۳ماهشه بازم ازمایش دادم tshش روی ۵.۷ بوده.دکتر بهش دارو داده.میخاستم ببینم کسی شرایط ش مثل من بوده؟چجوری دارو بهش بدم.دکتر گفت با یکم اب قاطی کنم.میترسم‌بزنه تو گلوش😢

شیشه نمی گیره ؟

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞

اگه شربته با قطره چکون بده، مثل ویتامین که میدی 

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره میگیره.شیر خشکی هس

از دکترش بپرس میتونی تو آب حل کنی بدی بهش چون قرص بچه ی سه ماهه نمیتونه قورت بده از داروخانه ای که دارو رو گرفتی هم میتونی بپرسی 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
گفت تو ی قاشق چای خوری اب حل کن بهش بده

خوبه دیگه 

2738
میترسم بزنه تو گلوش.یا بالا بیاره

با قطره چکون بده هیچیش نمیشه مثل ویتامین آ د که با قطره چکون میدی البته من قطره چکون رو تو لپش خالی می کنم تو حلقش نمیریزم که بپره تو گلوش 

سلام عزیزم

پسر من تو ۱۴روزگی تیروییدش11بود ک بردمش بهترین متخصص غدد نوزادان شهرمون و براش قرص لووتیروکسین تجویز کرد و گفت یکماه براش استفاده کنید و آزمایش ازش بگیرین و  بیاریدش دوباره.

الان  جواب آزمایشش اومد بشدت عدد تیروییدش برعکس شده اومده پایین یعنی قرص ها براش زیاد بوده؟ یا اینکه خودم فکر میکنم احتمالا کم کاریش موقت بوده و نیاز ب قرص نباشه دیگ؟

فردا نوبت دکترشو‌دارم ک آزمایشش رو نشون بدم.

فقط نگرانم تو این مدت که عدد تیروییدش اومده پایین و پرکاری شده به نوزادم ضربه نخورده باشه.

شما مشکل مشابه داشتی؟