2733
2734
عنوان

کسی تا حالا واسه تنگی مجاری ادرار بچه اش عمل کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 37144 بازدید | 77 پست
سلام مهدا جان شما پسرتون رو برای تنگی مجاری اداری البته نوک آلت که بهش مه آ گفته میشه پیش دکتر خیام ...

منم همین عملو برای پسرم انجام دادم تو بیمارستان کسری هفت سال پیش یک و نیم با بیهوشی گرفت دکترشم گفت چون بچتون کوچیکه وحشتزده میشه همکاری نمیکنه بهتره بیهوش بشه صبح رفتیم بیمارستان عمل کرد شب برگشتیم خونه خخخخ اره بعضیا هم بدون بیحسی و عیره هست بستگی به انتخاب والدین و روحیات بچه داره نگران نباش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانوما من پسرم همش دل درد و کمردرد میشد،دیروز بردیم دکتر گفت واسه تنگی مجرایه ادرارشه ک اینطوریه بایدجراحی بشه،من خیلی میترسم..من مشهد زندگی میکنم.نمیدونم چه دکتری ببرمش لطفا خانومایه مشهدی اگه دکتر حاذق میشناسین بهم معرفی کنین

2731
سلام خانوما من پسرم همش دل درد و کمردرد میشد،دیروز بردیم دکتر گفت واسه تنگی مجرایه ادرارشه ک اینطوری ...

پسرتون چند سالش هست.ایا علایم دیگه ای هم جز دلدرد و کمردرد داشت؟اگه داشته میشه بگید چیا بودن؟

به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آنها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید. هر جا ناراحت شدید اقدام به بخشش و عفو نمایید. عفو و گذشت پایه بیداری معنوی است.
سلام وقت بخیر مشهد دکتر ارولوژیست خوب واسه عمل تنگی مجرای ادرار کی هست لطفا کمک کنید

سلام عزیزم ببخشید وقتتون رو گرفتم منم پسرم مشکل پسر شمارو داره میشه بگین شما چیکار کردین وپیش کدوم دکتر رفتین.ممنون عزیزم خیلی نگرانم 

خداجون سپاسگزارتمام نعمت هات هستم هرانچه که دادی وهرانچه که حکمت تو بوده و ندادی.خدایا شکرت بخاطر عزیزانم و خانواده ام واقعا نعمت بسیار بزرگی وقتی عزیزانمون کنارمونه و هروز می بینمیشون و صداشونو میشنویم وارام میشم .و بهترین حس بعل کردن فرزندانمونه خدایا شکرت خداجون این نی نی تو دلی ام هم به سلامتی به دنیا بیاد و به خوبی و خوشی همیشه کنار هم خوب خوشو خرم باشیم دوست دارم خداجونم خدایا مواظب دارایی یام باش پدرم مادر و خواهر و برادر م فرزندانم و همسرم بهترینای من هستن همتونو دوست دارم و شما رو به خدا میسپارم.خداجونم ازت ممنونم.همیشه کنارم باش و منو نیز توفیق بندگی خالصانه خودت رو بده.امین امین یا رب العالمین.🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
2738
سلام خانوما من پسرم همش دل درد و کمردرد میشد،دیروز بردیم دکتر گفت واسه تنگی مجرایه ادرارشه ک اینطوری ...

سلام عزیزم.ببخشید وقتتونو گرفتم عزیزم منم مشهدی هستم میخواستم از تون کمک بگیرم شما پسرتون پیش کدوم دکتر بردین واینکه چیکار کردین عمل کردین یا نه وحالش الان چطوره؟

خداجون سپاسگزارتمام نعمت هات هستم هرانچه که دادی وهرانچه که حکمت تو بوده و ندادی.خدایا شکرت بخاطر عزیزانم و خانواده ام واقعا نعمت بسیار بزرگی وقتی عزیزانمون کنارمونه و هروز می بینمیشون و صداشونو میشنویم وارام میشم .و بهترین حس بعل کردن فرزندانمونه خدایا شکرت خداجون این نی نی تو دلی ام هم به سلامتی به دنیا بیاد و به خوبی و خوشی همیشه کنار هم خوب خوشو خرم باشیم دوست دارم خداجونم خدایا مواظب دارایی یام باش پدرم مادر و خواهر و برادر م فرزندانم و همسرم بهترینای من هستن همتونو دوست دارم و شما رو به خدا میسپارم.خداجونم ازت ممنونم.همیشه کنارم باش و منو نیز توفیق بندگی خالصانه خودت رو بده.امین امین یا رب العالمین.🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
سلام آنا جان پسرم 4 سال و نیمشه . از وقتی از پوشک گرفتمش متوجه شدم ادرارش خیلی خیلی کج میاد . به دکت ...

سلام به همگی

من همین دیروز پسرمو بخاطر تنگی مجرای ادرارش بردم پیش دکتر خیام فر

دقیقا همین کارایی که مهدا جون گفت رو دکتر انجام داد 

من انقد ناراحت بودم و گریه کردم چون یهو خیلی نوک مجراشو باز کرد

همسرم میگفت نگران نباش اونجا که بریده شد پوسته

شاید فقط چند قطره خون اومد

الانم دارم پما جنتامایسین میزنم انشالله که خوب بشه

نویان،زندگی دوباره🥰

پسر من تا میذاریش زمین گریه میکنه

ولی انگار دکترو خیلی دوست داشت فقط دکترو نگا میکرد 

ولی امپول بی حسیو که زد یهو گریه کرد که همسرم با گوشیش صدای سشوار پخش کرد  اروم شد

نویان،زندگی دوباره🥰
سلام به همگی من همین دیروز پسرمو بخاطر تنگی مجرای ادرارش بردم پیش دکتر خیام فر دقیقا همین کارایی ک ...

سلام ، من هم پسرمو پیش دکتر خیام فر عمل کردم داخل مطب، الان ۴ روز گذشته و هنوز ادرارش کمی کج میاد ، این موضوع طبیعیه؟ یا بلافاصله باید خوب میشد؟ من پماد رو هم میزنم و ظاهرا که بازه، نگرانم که عمل موفقیت آمیز نبوده باشه، خیلی هم پسرم موفع پمتد زدن اذیت میشه

2706