2733
2734
عنوان

خانمهای جویای کار اینترنتی

9158 بازدید | 33 پست

این روزها ، اعتماد کردن به سایت ها و اشخاص، برای کار اینترنتی راحت نیست .مگر اینکه یه نفر این مسیر را رفته باشه و بتونه به بقیه پیشنهاد بده ...

از من خیلی کاربرها تاحالا پرسیدن که چگونه میشه کار اینترنتی داشت ...

من چند روزی هست توسط همکارم با سایتی آشنا شدم که میتونم بهتون معرفیش کنم ..

دوستم چند پروژه کار کرده و پول گرفته .

بنابراین میتونین به عنوان یک فرصت نگاهش کنین و در این سایت چرخ بخورید و ببینین به مهارت های شما نزدیکه یا خیر...

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

این سایت یک استارت آپ هست .شاید با استارت اپ آشنا نباشین من کمی توضیح دهم.
استارت اپ مثل اسنپ هستش.به عنوان کارفرما، میلیون ها ماشین و راننده نمیتونی بخری و یا داشته باشی...ولی میتونی از میلیون ها راننده و ماشین که مال خودت نیستن بهره ببری تحت عنوان اسنپ

دیجی کالا هم یک استارت اپ هستش که از فروشندگان مختلفی جنس میفروشد.خودش تولید کننده نیست...

این سایت هم که بهتون معرفی میکنم ، دارای پروژه های مختلفی است،که ابتدا از صاحب پروژه ،توسط خود سایت ،مبلغ مورد نظر دریافت میشه (قبل از اینکه پروژه انجام شده باشد) .سپس شما میتونین روی آن پروژه با صاحب پروژه مکالمه کنین و اگه نظرش را جلب کردین ، پروژه مال شما میشه و مقدار زمانی که باید وقت صرف بشه را هم اعلام میکنین و پس از پایان پروژه ، ارسال میکنین برای سایت و آن فرد ...
صاحب پروژه پرداخت پول را قبلا به سایت انجام داده و فقط باید تایید کار شما را تایید بزنه .اگه تایید کرد ، پول از سایت به حساب شما واریز میشه ...

بین شما و صاحب پروژه ، شماره حساب بانکی رد و بدل نمیشه
بین شما و صاحب پروژه ، شماره تلفن هم نباید رد و بدل بشه چون مسدود میشین .

فقط یه موردی هست : اگه شما پروژه را تحویل دادید ، و صاحب پروژه تایید نکرد (فرض کنیم به صورت ناجوانمردانه تایید نکنه ) ، سایت باید شکایت شما را بررسی کنه ...
معمولا صاحب پروژه ، وقتی پول قبلا به سایت داده ، به صورت ناجوانمردانه عدم تایید نمیزنه .بلاخره زمان را از دست داده و شما هم براش تو اون زمان کار کردین و ... 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

چگونه یک پروژه ثبت کنیم؟ (صاحبان پروژه) 

1شما می توانید به آسانی و با انجام چند مرحله،در فرم ثبت پروژه پروژه ی خود را ثبت کنید.

۲یک دسته بندی را برای پروژه ی خود انتخاب کنید تا راحت تر فریلنسرهای مناسب را به شما متصل کنیم.

۳یک موضوع شفاف را برای پروژه ی خود انتخاب کنید برای مثال به جای طراح از طراحی لوگو و یا طراحی وب سایت استفاده کنید.

۴زمان پیشنهادی خود را برای پروژه اعلام کنید تا فریلنسرها حدود زمانی که شما دارید را بدانند و پیشنهاد های بهتری بدهند.

۵توضیحات کاملی از پروژه ی درخواستی خود بنویسید تا فریلنسرها دید کاملی به پروژه ی شما داشته باشند.

۶در صورت نیاز فایل های نمونه یا فایل توضیحات پروژه را بارگذاری کنید.

۷مهارت هایی که در پروژه نیاز می شود را بنویسید تا تنها فریلنسرهایی که آن مهارت ها را دارند به شما پیشنهاد بدهند.

۸حدود بودجه ی خود را انتخاب کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چگونه یک فریلنسر را استخدام کنیم؟ (جویای کار اینترنتی) 

۱پس از ثبت پروژه فریلنسرها شروع به ارسال پیشنهاد روی پروژه ی شما می کنند.

۲این پیشنهادها شامل قیمت ها، زمان بندی ها و مرحله های مختلف هستند.

۳ابتدا حساب کاربری و نمونه کارهای آنها را مشاهده کرده و مناسب ترین را برای خود انتخاب کنید.

۴شما می توانید در صورت ابهام یا نیاز به گفتگو با فریلنسرها چت کنید.

۵در پایان گزینه ی استخدام را روی فریلنسر مورد نظر انتخاب کنید.

2728

آدرس سایت : 

https://www.karlancer.com/

اون چیزی که من فکر میکنم به کار خانم های بیکار بیاد در این سایت ، بحث تولید محتوا / تایپ / شبکه های اجتماعی هستش  که به مدارک دانشگاهی خاصی نیاز ندارد و همه میتونن بلد باشن

این لینک از سایت را ببینین :

https://www.karlancer.com/search?title=&min_budget=&order=1&max_budget=&offset=1

عزیزان این تاپیک را باز میذارم .لطفا در مورد شغل و استارت اپ های اینترنتی  فقط صحبت بشه  .

بنده کامنتهای شخصی برای خودم را در این تاپیک پاسخگو نیستم و لطفا در این تاپیک درخواست دوستی و سوال های دیگر نفرمایید که خدای نکرده شرمنده نشم از عدم پاسخ ...

بنده خودم عضو سایت مورد نظر نشدم ولی نمونه کار همکارم را دیدم ...

تو این تاپیک سعی کنین به همدیگه ایده بدین و کمک کنین و اگر از سایت مورد نظر  اطلاعات بیشتری کسب کردین که به کار خانمهای دیگر میاد ، مطرح کنین ...

خلاصه خسیس نباشین :)

با همفکری همدیگه ،  بهتر میشه این مدل استارت اپ ها را شناخت و بررسی کرد.

ایام به کامتان  

2738

سلام دختر گرانبهای عزیز.از خوندن تاپیک های قشنگت سیر نمیشم .نظراتت توی تاپیک بانو آرتمیس رو هم دنبال میکردم و واقعا ازت ممنونم چون خیلی چیزها ازت یاد گرفتم .با اینکه ندیدمت ولی خیلی دوستت دارم .امیدوارم همیشه موفق باشی🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

عزیزان این تاپیک را باز میذارم .لطفا در مورد شغل و استارت اپ های اینترنتی  فقط صحبت بشه &nb ...

عزیزم میشه درخواست دوستی ام رو قبول کنی 

من تو مسیر رشد پا گذاشتم اما کسی نیست کمکم کنه 

بدجور گیر کردم 

به بیتا پیام دادم جواب نداد کسی جواب نمیده 

سردرگم موندم 

خواهش میکنم کمکم کنید 

حالا آشفته درونی  دارم 

و قسم به نور،وقتی از زخم هایت وارد میشود،تا غم در آغوشت نگیرد...

بچه ها هر کس میتونه به طور کامل توضیح بده من درست نفهمیدم کار الان تایپیه یا????درست متوجه نشدم هرکی متوجه شده کاملا به منم بگه لطفا چون به کار احتیاح دارم 🙄

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706