2726
عنوان

درمورد قرص اکوتان راهنمایی می خوام

15665 بازدید | 16 پست
سلام خانما
راستش من چند سالیه که هی می رم برای درمان جوش صورتم و نتیجه قطعی نگرفتم دیگه واقعا خسته شدم الانم صورتم پر از جوش های زیر پوستیه
دکتر دیروز بهم تجویز کرد البته آزامیش هم داده که انجام بدم
من به خاطر زخم و مشکلات رخمی که داشتم دکتر زنانم گفته بهترین راهه جلوگیری برام روش طبیعیه
دیروز دکتر پوستم خیلی ترسوندم گفت باید به من تعهد بدی که بچه دار نمی شی
البته خودمون صمیم داریم سال دیگه این موقع اقدام کنیم ولی باز هم می ترسم
از طرفی عوارضش رو توی اینترنت خوندم خیییییییییلی ترسیدم
مثلا من خودم زمینه های افسردگی رو دارم که نوشته بود تشدید می کنه

نمی دونم از طرفی وااااااقعا پوستم آزارم می ده و اصلا اعتماد به نفسم به صفر رسیده از طرفی هم می ترسم عوارضش بلایی سرم بیاره
البته می تونم مراقب باشم که حامله نشم ولی می ترسم بعد که بخوام اقدام کنم نتونم
نمی دونم
خواستم راهنماییم کنید
از طرفی هم مامانم هی می گه بسه بعد 4 سال اقدام کن ، البته فعلا بهش نگفتم دکتر پوستم بهم چه دارویی داده و چی گفته
می ترسم نکنه نازایی بیاره یا برای اینکه صبر کنم تا عوارض دارو بره دیگه خیییییییییلی دیر بشه
هانا جان من خودم مصرف کردم فقط تو اون دوران که مصرف میکنی خوبه وبعد اون دوباره برمیگره به نظر من قرص های ازیرو مایسن بخور هم بعد مدتی خوب میشه هم عوارضش خیلی کمتره . از ژل زنیاک هم واسه شستشو مرتب استفاده کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم آکوتان بخوری تا 2 سال نباید بچه دار بشی . چون اختلالاتی در متابولیسم ویتامین آ میاره که واسه جنین خطرناکه . آکوتان باعث خشکی خیلی شدید پوست میشه . اگه هر روز مرطوب کننده استفاده نکنی پوستت چروک میوفته . بعد دوسال کلا پوستت خشکه ولی نه خیلی . گاهی جوش میزنه . به نظر من اگه بخوری خوبه . به صاف شدن پوست می ارزه !!!! ولی حامله شدن خطرناکه . خیلییییییییییی
2728
هانا جون هم هم واسه جوشهام استفاده کردم. خیلی خوب بود کلا جوشهام خوب شد و بعد از تموم شدنش هم دوباره صورتم جوش نزد. من حدود 6 ماه بعد از تموم شدن دارو اقدام کردم و باردار شدم. مشکلی هم واسم پیش نیومد خدا را شکر. الان هم یه پسر 2 ساله سالم و ناز دارم. فقط باید مواظب باشی توی اون دوره درمان باردار نشی چون خدای نکرده جنین ناقص میشه عزیزم.
من پوستم جوش میزد چون گرمی زیاد میخوردم .و خیلی هم به جوش حساس بودم . دکتر بهم آکوتان داد . الان راضی ام . فقط پوستم خشک شده !!!
ولی می ارزید . حتما بخور اگه صورتت بد جوشهایی میزنه
عزیزم متابولیسمش چون کبدی هست باید کبد سالمی داشته باشی . ولی خواهشا تا 2 سال باردار نشو . یا حداقل قبل بارداری آزمایشات خون و ... رو انجام بده . خدای ناکرده خیلی حیفه بچه ناقص به دنیا بیاری بخاطر چهارتا جوش !!!!
سلام خوشگل خانوم
همین الان یه عکس از صورتت بنداز از جاهایی که فکر میکنی خیلی جوش داره
بعد برو به این سایت www.queenderma.com
بعد تو قسمت از دکتر بپرسید سوالات رو همراه با شماره موبایل و ایمیل تو قسمت مربوطه بنویس و ارسال رو بزن...
تو صفحه بعد ازت عکس میخواد... عکست رو بفرست و منتظر جوابت باش که یا بهت اس ام اس داده میشه و یا به ایمیلت ارسال میشه...
ببین نظر دکتر باریک بین چیه

موفق باشی گلکم
من راکوتان خوردم الان یک ساله از آخرین کپسولی که خوردم میگذره جوشهام اصلا برنگشته ... آکوتان عاااااااااااااالیه
ممنون از راهنمایی هاتون نمی دونم خودم موندم چه تصمیمی بگیرم
از طرفی شوهرم خییلی می گه برو پوستت رو خوب کن
می دونید جوش های قرمز و چرکی با خوردن گرمی می زنم ولی همینجوری صورتم رو بیینی لپ هام پر از جوش زیر پوستیه
بعد یه سوال مدت استفاده دارو چقدره؟ دکتر برای من 30 تا نوشته
یه جا خوندم باید 1 سال خورد
سلام عزیزم
من تقریبا 5 سال پیش اکوتان خوردم. جوشهای افتضاحی داشتم، هیچ دارویی هم جوشهام رو خوب نمیکرد. تا اینکه اکوتان خوردم. فکر کنم 250 تا خوردم. رو من عوارضی نداشت. نه پوستم خشک شد و نه چیزی البته یادمه لبهام خشک شده بود.ولی پوستم قشنگ شده بود. واقعا جواب گرفتم و الان که 5 سال میگذره نه جوش میزنم و نه هیچی. در کل راضیم. و امسال فروردین خدا بهمون دختر نازی هدیه داد.
بالعکس موضوع هم این بود که یکی از دوستان من بر اثر استفاده از اکوتان چشمش خشک شد و ضعیف شد.
البته شما اگر استفاده میکنید حتما باید از بچه دار شدن جلوگیری کنی چون شنیدم باعث نارسایی میشه و خانمهایی که راکوتان مصرف میکنند و باردار میشوند مجوز سقطشان آزاده.
2706