2733
2734
عنوان

داستان زندگی عمه جان......

690 بازدید | 28 پست

این داستان ک میخوام بگم داستان زندگی عمه شوهرمه و واقعیته و فقط این ک شکیبا باشین من تایپ میکنم براتون سعی خودمو میکنم زود بتایپم سوالاتونم اخر جواب میدم

بعضی ها فقیر زندگی میکنند تا ثروتمند بمیرند  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ما یه روستایی داریم روستای اب و اجدادی پدرمه بعد خانوده شوهرم  زندگی میکنن  و ما تو ی شهر ک نیم ساعت تا روستا راهه عمه شوهرم و کلا خانواده شوهرمم اونجان بعد این خانواده شوهرم کلا از اول همشون ی اخلاقای خاص داشتن ینین طرف باباش اخلاقاشون بد و اینجور چیزا مثلا اگ سی بیمار میشده براش حرف درمیاوردن و اینا بعد عموی شوهرم یبار ازدواج کرده و بخاطر دخالتای مادر و پدرش جدا شدن

2738

کلا خیلی دخالت میکنن تو زندگی ها و مادرشوهر منم خیلی خانم خوبیهو برام عزیزه و تو زندگی این بنده خدا هم خیلی دخالت  کردن و اذیتش کردن مثلا من مادرشوهرم روماتیسم داره یبار مادربزرگ شوهرم بش گفته خونه ما دشویی نرو ک مارو هم میگیره و کلی حرف دیگ ک عذاب دادن مادرشوهرمو الانم ک الانه ب پدر شوهرم میگن چرا ی زنی گرفتی ک لنگ ولی من میگم اون بنده خدا از اول ک اینجوری نبوده و زیر دست تو این شکلی شده

عزیزدلم منظورم تاپیک شمانیست اما یادمه یبار یه کاربرداستان عمه همسرشونوشت اسمش بود عمه لیلی ،کلی کاربرارو کشوند اینطرف واونطرف براش سایت زد یه مدت گفت بیاید تل یه مدت اینستا اخرم گفت همه تعریف داستانمو دادن حالا که اینقد خوبه میخوام بدم ناشر برید کتابشو بخونید ،دیگم جوابمونو نداد حتی خبری از کتابشم نداد 

اسمم مهتاب تنهاست...ولی اشتباه وارد شد وویرایش نمیشه 🤣🤣عاشقتونم کم میام ولی میام😍😘

خلاصه ک اینا کلا خانواده بدی بودن حتی روزی ک مامانم میخواست منو عقد کنن گفت اینا خانواده پدرش این شکلین دخرتم دو روز دیگ ب مشکل نخوری و از اونجایی ک من شوهرمو دوست داشتم زنش  شدم و دیگگ شوهر من بخانواده باباش نرفته چون تربیتش زیر دست مامانش بوده

گفتم ی عمو داشته ک زش داشته طلاق داده اون حتی انقد میزده زنشو ک گفته من تو رو طلاق نمیدم ک موهاس سرت رنگ دندونات بشه خلاصه همشون دست ب زن اینا بعد عمه شوهرمم بخاطر اینک خانوادشون بد بودن خاستگار نداشته و تو سن 25 سالگیش با یه مرد ازدواج میکنه ک 75 سال سنشه ینی پنجا سال اختلاف سنی

2706