2737
2734

کسی در مورد ریست کردن گوشی شیائومی نوت هشت چیزی می دونه؟؟؟ اجیم رمز گوشی رو یادش رفته بود ریست زدم گوشیشو همه مراحل رو پیش رفته حالا مرحله اصلی گیر کرده گوشی می نویسه رمز قبلتون را برای گشودن گوشی بزن خب رمز یادش نیست وگرنه ریست یاهمون حالت کارخانه نمی زد که حالا بگین چیکار کنم داره استرس می می‌ره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بابا خب ی رمز ساده میزاش

ک یادش نره

منم رمزامو همیشه یجور میزارم ک یادم نره

دیگه فک نکنم بشه کاری کرد با فلش بزنین

ولی خوب تو گوگل ی سرچ کن

چشمام خیلی وقتی گریه نمی کنند ،شاید خودشون هم می دونند بار دیگه بخوان زاری کنند بجا اشک ازشون خون میچکه.نظر مخالف ریپلای نکنه با تشکر
بابا خب ی رمز ساده میزاش ک یادش نره منم رمزامو همیشه یجور میزارم ک یادم نره دیگه فک نکنم بشه کاری ...

تو گوگل همه ی همون مراحلی رو میاره که من رفتم بقیش مهمه که نمیاره 

2738

فردا ببره بده گوشی فروشی سریع آمادس

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..